kasutamise ja sclerosis multiplex

Sagedasemad sümptomid MS, nagu väsimus, nõrkus ja halb kooskõlastamine, võib väljavaade kasutamise hirmuäratav, kui teil on MS. Samas näitavad uuringud, et eeliseid kasutada tunduvalt suuremad väljakutsed inimestele MS – nii kaua kui mäletan mitte üle pingutada ja et mõõdukus on olulised.

Kui teil on MS, pidage nõu oma arsti enne rutiinne. Sest keegi MS, liiga agressiivne kasutamise võib tuua suurt väsimust ja kahju sümptomeid süvendada. Kuigi regulaarne aeroobne treening on tõestatud, et suurendada tugevust ja tasakaalu, parandab soole ja põie kontroll, väheneb spastilisus seotud MS, siis võib tagasilöök, kui te ei võta pehmem lähenemine.

Teil võivad tekkida tuimust, surinat või ähmane nägemine, kui hakkate kasutama. See on tingitud tõus kehatemperatuuri millele mõjub. Tavaliselt sümptomid kergendab oma keha jahtub. Saate hallata oma kehatemperatuuri ajal kasutada koos jahutava krae või muu seadme.

Füsioterapeut või treener, kes on tuttav MS võib olla väga kasulik koos muutes rutiinne, mis sobib oma võimeid ja tegeleb küsimustega, nagu kehatemperatuuri, halb tasakaal, väsimus ja spastilisus. Ta võib aidata ka jälgida oma pulssi ja hingamist määr, mis aitavad teil tempo ise ja vältida üleväsimus. Pool harjutused, nagu vesiaeroobika, võib aidata ka tasakaalu ja seega vähendada oma riski kukkumist.

Igaüks MS saab muuta teostada rutiinset, et rahuldada oma vajadusi. Pea meeles, et töötada oma valikut võime ja mitte üle pingutada.

koos

külastada oma arsti