Kas Vähem, vaata parem

1. šampoon lihtsalt peanahka; Säästa aega duši poolt vahele supersuds rutiinne, ütleb Louise O’Connor, omaniku OC61 Salon New York City. Lihtsalt kanna peenraha suurusega summa šampooni peanahale, kiiresti massaaž, seejärel loputa. Vesi tõmbab šampoon läbi Ülejäänud juuste ja eemaldada tahm.

2. Jätke veidi konditsioneer; Kui su juuksed on särisev või kuiv, ei viitsinud loputamine läbi iga viimane natuke oma konditsioneer või mask. Jättes kerge mantel kaalub alla küünenaha, ütleb O’Connor, nii et sa ei jäta haru-silumiseks viimistlusvahendeid hiljem. MC soovitab: Kerastase Resistance Volumactive mask.

3. Kuiv ainult oma pingekolletes; Selle asemel, et 15 (või rohkem) minuti kuivamiseks kogu oma peaga, piir kuivatamine lihtsalt tukk, cowlicks ja muud kohad, mis ei valeta õigus ilma lööklaine kuuma õhu, ütleb Roy Teeluck omanik samanimelise New York City Salon.

4. Otse kuivati, ikka hoos; Et luua maht, spritz kerge Styler üle niisked juuksed, siis viige päikeseprillid, peavõru stiilis, enne pealkirja välja ukse, ütleb Teeluck. Kuna juuksed kuivab, saad lifti ees ja peal. MC soovitab: Graham Webb Paks infusioon Spray.

5. Score läikiv juuksed miinus raua; Määri niiske juuksed kliimaseadmed spray, siis libiseks liibuv kududa müts. Jäta vähemalt 15 minutit, kui sa ei oma meik, riietatud või magada. Eemalda esile hämmastavalt särisema tasuta juukseid. MC soovitab: L’OrÃal Professionnel Volume Extreme Conditioning Spray.

6. helgemaks kohta kihid; Erinevalt tugevalt kihiline “dos, close-to-one-pikkusega Soengud nõuavad vähem reise salon, ütleb Kevin Lee, loov direktor Kenneth Salon New York City. Samuti saate vihastama vähem umbes stiil, sest sa ei pea võitlema mis tahes väänik kihid.

7. Ilmuvad “Valmis” armas klippe; Hoia armas clip käsi korda, kui sa pead vaatama kokku tõmmata kiiresti. Õrritage peal oma juuksed, siis kasuta clip kindlustada ülejäänud räpane sõlm, ütleb Susanna Romano, partner ja stilist Salon A-K-S New York City. MC soovitab: Colette Malouf klipp.

Suurepärane! Seal on alati uusi näpunäiteid, mis võib muuta teie naha vaata parem.

Võta naha soovite meie isikliku naha hindaja.

4 viise kustutada lokid ja kiiksud.

Söö rohkem nende jaoks touchable lakk.

5 märke te kasutate vale.

Kas kestasid välja ekstra raha oma hinda väärt?

Arvad, et tead, et lahendada probleem juuksed?

Kuidas soengut varjata kõõm.