Kas teil on külma või allergia?

Kas sa tead, kuidas teha vahet külm ja allergia? Oled sa kindel?

Ta polnud kunagi olnud allergiaid enne, kuid revisjon koos teise arsti kinnitust, et patsient oli õigus. “Selgub, olin allergiline kased, mis olid õitega ajal,” ütleb ta.

Külm on infektsioon põhjustab viirus. Allergia on immuunsüsteemi reaktsiooni aine nagu õietolmu või lemmiklooma kõõm. Kuna kaks tingimust põhjustada sarnaseid sümptomeid, nagu nohu ja juhmus, paljud inimesed saavad neid sassi. Teades, mis on mis aitab teil saada õiget ravi ning mis aitab sul end paremini kiiremini.

Teie lima on selge või vesine. Ja see jääb selge, selle asemel, et saada paks või värvunud nagu ta saab külma, ütleb Michael BENNINGER, MD, kõrva, nina ja kurgu spetsialist Cleveland Clinic.

Su silmad on sügelev või vesine. See on haruldane, et on sügelevad silmad, kui sul on külm.

Teie sümptomid jäävad samaks. “Allergia võib tunda extra intensiivne esimest päeva või 2, kuid sul on samad sümptomid päevast päeva,” BENNINGER ütleb.

Olete olnud sniffles rohkem kui nädal. Külm tavaliselt selgineb 7 kuni 10 päeva, kuid allergia võib kesta mitu nädalat või kauem.

Teie sümptomid ilmuvad ainult teatud olukordades. Leia ennast aevastamine igal kevadel või sügisel? Need on ühised korda allergia. (Nohu ja gripp tavaliselt näidata üles hilissügisel ja talvel.) Teine allergia tip-off: Olles konkreetse koha paneb sind tundma õnnetu – näiteks maja kass.