Kas tead, mida orgaaniliste?

23. märts 2000 (Berkeley, California.) – Sest Linda Corrado, astumist Manhattani Agata & Valentina gourmet toidu pood varem väli päev. Värske lilla kartul, kelm kaelaga kollane squash ja puu-ja köögivilju kõiksugu karjus tema tähelepanu. Aroome värske focaccia ja martsipanist puuviljade tordid wafting tema nina meelitatakse teda. Ja rikkalik proovi kõike soolane Kreeka oliivid krõmpsuv Prantsuse kokteilkurgid kiusatus ja tingled tema maitse.

Aga asjad on erinev 31-aastane Manhattani elanik nüüd, et ta on kahe lapse ema. Corrado toit valikuid ei ole enam valitsevad lihtsalt maitse või hetkeline isu. Vastupandamatu on tema ema kohustus anda tervislik toit tema lapsed. Et tema, see tähendab tagada, et toota ta ostab on orgaaniliselt kasvatatud.

Ma tõesti osta orgaanika eest Giulietta, “Corrado ütleb, viidates oma kahe-aastane tütar.” Kui ma valin orgaanika, ma otsustamist tema tervist.

See otsus võib muutuda lihtsamaks nüüd, et USA Department of Agriculture (USDA) avaldas suunised mõeldud sisendama mõned seaduse ja korra nõrgalt reguleeritud mahetooteid tööstuses. Uued suunised eesmärk on tagada tarbijatele nagu Corrado et mahetooteid nad valivad on tõepoolest kasvanud ilma toksiliste pestitsiidide või herbitsiidid, sünteetiliste väetiste ja hormoonid.

Koostada kasvanud geneetiliselt muundatud seemnete ja reoveesette väetiste ja need, mis on kiiritatud ka ei kvalifitseeru orgaaniline. See on kemikaalivaba lähenemine põllumajandus, mis on tingitud kiiresti kasvav tööstusharu kiidelda aastase müügi miljardeid.

Kasv on osaliselt nõjatus tarbijate eeldused, et mahetooteid on “rohkem tervisliku” ja et see täielikult vaba haigusetekitajad pestitsiidide ja herbitsiidide. Kahjuks sellise usalduse vales kohas, ütleb Holly Givens, pressiesindaja Organic Trade Association. Kuigi uuringud on näidanud, et enamik orgaanilisi puu-ja köögivilju on madalam sünteetilisi pestitsiide, nad endiselt mõningaid saastumine, kas kemikaalide imbub sealt varem saastunud pinnas, puhutud külgnevate valdkondades või saastunud vihmavett.

Uus ettepanek ei saa “kontrollida tuul ja vihm,” Givens ütleb. See võib aga panna puhata küsimusi inimesed nagu Corrado on, mida nad saavad lisaraha nad kestasid välja.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kana, Chocolate, salatid, magustoidud, supp