karvrakkleukeemia alternatiivmeditsiini

Mõned inimesed vähki leiavad, et täiendava ja alternatiivse ravi võib aidata neil toime tulla kõrvaltoimed vähiravi.

Täiendav ja alternatiivne meditsiin ei saa ravida oma karvrakkleukeemia, kuid see võib pakkuda kasulikke võimalusi, kuidas tulla toime ajal ja pärast ravi. Rääkige oma arstile, kui olete huvitatud üritab

Nõelravi. Praktik lisab pisikesi nõelad nahka juures täpsed punktid ajal nõelravi istungil. Nõelravi võib aidata leevendada iiveldust ja oksendamist keemiaravist põhjustatud.

Nõelravi võib olla ohutud teha sertifitseeritud praktik. Arst võib olla võimalik soovitada praktik oma kogukonnas.

Nõelravi ei ole ohutu, kui teil on madal vere vormelementide või kui te võtate verevedeldajaid.

Aroomi. Aroomiteraapia kasutab aromaatne õli, mis eritavad meeldivat lõhnu, näiteks lavendel. Õlid saab masseerida nahka, lisada vannivette või kuumutatud vabastama oma lõhnu.

Aroomiteraapia võib aidata parandada oma meeleolu ja stressi maandamiseks. Aroomiteraapia on ohutu, kuid õlid kohaldada nahale võib põhjustada allergilisi reaktsioone, et kontrollida koostisainete esimene.

Massaaž. Massöörina kasutab oma käed mudima oma lihaseid ja pehmeid kudesid. Massaaž võib aidata leevendada ärevust ja väsimus. Paljud vähi keskused on massaaž terapeudid, kes töötavad inimesed, kellel on vähk.

Inimesed, kellel on vähk ei tohiks olla massaaži kui nende verepilt on madal. Küsi massöörina vältida kasutades sügav surve. Massaaž ei tohiks haiget, nii et rääkida, kui tunnete valu ajal massaaži.

Keha ja vaimu ravimeetodid. Keha ja vaimu ravimeetodid võivad aidata teil lõõgastuda, ning see võib aidata vähendada valu. Keha ja vaimu teraapiate hulka meditatsiooni ja rahustamise võtteid, nagu giidiga kujundlikkus.

Keha ja vaimu ravi on üldiselt ohutu. Terapeut aitab teid nende ravimeetodite või saate teha neid ise.