Kaldus vahesein (Septoplasty) Operatsioon ülevaade

Allergia Trends

Nina vaheseina on seina vahel ninasõõrmed, mis eraldavad; Kahe ninakäikudes. Ta toetab nina ja suunab õhuvoolu. Korki i; valmistatud õhuke luu taga ja kõhre ees. ; kaldus vaheseina tekib siis, kõhre või luu ei ole sirge. Crooke; vahesein saab teha hingamise raskeks. Seisund võib ka põhjustada norskamine an; Uneapnoe.

Operatsioon sirgeks vaheseina nimetatakse septoplasty, submucou; resektsiooni vaheseina või vaheseina rekonstrueerimine. Operatsioon võib olla don; koos muude menetluste raviks kroonikate; sinusiit, põletik või verejooks või parandused; Uneapnoe. Septoplasty ka võib teha, et võimaldada juurdepääs ninna t; remov; Ninapolüüpidest. Üldiselt septoplast; on vaja ainult siis, kui hingamisprobleemid või norskamine ei ge; parem ilma operatsiooni. Lisateavet operatsiooni trea; krooniline sinusiit, vaata Topi; Sinusiit.

Enne operatsiooni, arst võib kasutada õhukest, valgustatud instrumen; (Endoskoobi) vaadata oma nina ja se; kuju oma vaheseina. Mõningatel juhtudel endoskoobi võib kasutada durin; kirurgia. Sa receiv; kohalik või üldnarkoos, et 60- kuni 90-Via Po; operatsioon, mis tehakse tavaliselt ambulatoorselt kirurgia keskus.

Korki ja nina on vooderdatud kihiga pehme tissu; nimetatakse nina limaskesta. Remont vaheseina, kirurg teoste kaudu th; ninasõõrmed, tehes sisselõike eraldi limaskesta underlyin; kõhre ja luu. Arst lõikab või sirgeks painutatud kõhre ja; asendab limaskesta üle kõhre ja luu.