kalaõli: kasutusalad, eelised ja kõrvaltoimete

Mis on kalaõli?

Kalaõli kasutatakse koos dieedi ja füüsilise koormuse aitab alandada triglütseriidide taset veres.

Kalaõli võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Kalaõli täpselt nii nagu etiketil või arsti poolt. Ärge võtke seda suuremates kogustes või kauem, kui soovitatav.

oluline info

Neelake kalaõli kapsel tervikuna. Ärge torgake ega ava kapsel.

Kalaõli on ainult osa terviklikust ravi programmist, mis hõlmab ka dieedi, füüsilise koormuse ja kehakaalu kontrolli. Järgige oma dieeti, ravimite ja kasutamise rutiinid väga tähelepanelikult.

Tegemist võib olla teisi ravimeid, mida saab suhelda Kalaõli. Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida kasutate. Kaasa arvatud ilma retseptita, üle leti, vitamiini ja taimseid tooteid. Ärge alustage uue ravimi kasutamist ilma arstiga nõu.

Loobuge kalaõli ja saada meditsiinilist abi, kui te arvate, et olete kasutanud liiga palju ravimit, või kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni märkidest: lööve; hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri.

Enne ravimi võtmist

Vähem tõsised kõrvaltoimed on tõenäolisem, ja siis võib-olla üldse mitte. Rääkige oma arstile kõikidest kõrvaltoimetest, mis tunduvad ebatavalised või tülikast.

Ärge kasutage kalaõli, kui te olete allergiline kala või sojaube.

Küsige arstilt või apteekrilt, kuidas kasutada seda ravimit, kui teil on

diabeet

maksahaigus

pankrease häire

kilpnäärme

kui juua rohkem kui 2 alkohoolseid jooke päevas.

Valitsus raseduse kategooria C. Ei ole teada, kas kalaõli kahjustab sündimata last. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda kasutades kalaõli. Ei ole teada, kas omega-3 polüküllastamata rasvhappeid imenduda rinnapiima või kui see võib imikut kahjustada. Ärge kasutage Fish Oil ilma oma arsti, kui te toidate rinnaga last. Ärge andke seda ravimit kellelegi alla 18 aasta vanad.

Vaata ka: Rasedus ja imetamine hoiatusi (täpsemalt)

Kasutage Kalaõli täpselt nii nagu etiketil või arsti poolt. Mitte kasutada suuremaid või väiksemaid summasid või kauem kui soovitatav.

Neelake kalaõli kapsel tervikuna. Ärge torgake ega ava kapsel. Kalaõli töötab kõige paremini, kui te võtate seda koos toiduga.

Et olla kindel, et see ravim aitab teie haigust, teie veres võib vaja olla kontrollida sageli. Külastage regulaarselt oma arsti.

Kalaõli on ainult osa terviklikust ravi programmist, mis hõlmab ka dieedi, füüsilise koormuse ja kehakaalu kontrolli. Järgige oma dieeti, ravimite ja kasutamise rutiinid väga tähelepanelikult.

Hoidke Kalaõli toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest. Mitte külmutada.

Võtke vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge võtke kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Vältida toitude söömist, mis on kõrge rasva või kolesterooli. Kalaõli ei ole nii alandav toime oma triglütseriidide kui te ei järgi dieedi kava arsti poolt soovitatud.

Kuidas ma peaksin Kalaõli?

Vältige alkoholi joomist. See võib suurendada triglütseriidide ja võib halvendada teie seisundit.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni Kalaõli: lööve; hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri. Loobuge kalaõli ja helistage oma arstile, kui teil on mõni neist tõsistest kõrvaltoimetest

palavik, külmavärinad, valud kehas, gripisümptomid

valu rinnus; või

ebaühtlased südamelöögid.

Vähem tõsised kalaõli kõrvaltoimed võivad hõlmata

seljavalu

ebatavaline või ebameeldiv maitse suus

seedehäired, röhitsus; või

Kerge nahalööve.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida te kasutate, eriti

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

östrogeenid (rasestumisvastaseid tablette või hormoonasendusravi)

Mis juhtub üleannustamise korral?

verevedeldaja nagu varfariin (tarvitamist Jantoven)

beetablokaatorita nagu atenolooli (Tenormin, Tenoretic) karvedilooli (Coreg), labetalooliga (Normodyne Trandate), metoprolool (Dutoprol, Lopressor, Toprol), nadolool (Corgard), propranolool (Inderal, InnoPran), sotaloolil (BETAPACE) , ja teised; või

Mida tuleks vältida?

diureetikum (vee pill), nagu klorotiasiid (Diuril), hüdroklorotiasiidi (HydroDIURIL, MICROZIDE), kloortalidoonil (HYGROTON, Thalitone), indapamiidi (Lozol), metolasooni (Mykrox, Zaroxolyn) ja teised.

See loetelu ei ole täielik ja teised ravimid võivad üksteist kalaõli. Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida kasutate. Kaasa arvatud ilma retseptita, üle leti, vitamiini ja taimseid tooteid. Ärge alustage uue ravimi kasutamist ilma arstiga nõu.

6.04.2012-07-05, 11:41:45.

Kalaõli kõrvaltoimeid

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Hüpertriglütserideemi fenofibraadi TRICOR, Lovaza, omega-3 polüküllastamata rasvhappeid, Trilipix, Vascepa, fenofibriinhappe, Lofibra, Lipofen

Toidulisandina multivitamiinide, biotiin, Lovaza, KoQ10, askorbiinhape, kaltsium / D-vitamiini, koensüüm Q10, Probiootilised valemiga, omega-3 polüküllastumata rasvhappeid, Zinc

Millised teised ravimid mõjutavad Kalaõli?

Kalaõli (omega-3 polüküllastumata rasvhappeid)