juuste ravi ja ravimid

Tõhus ravi, teatud tüüpi juuste väljalangemine on kättesaadavad. Aga mõned juuste väljalangemine on püsiv. Mõne tingimused, nagu ebaühtlane alopeetsia, juuksed võivad taastusid ilma ravita aasta jooksul.

Ravi juuste sisaldab ravimeid, kirurgia, laserravi ja parukate juuksekaunistused. Arst võib soovitada Nende meetodite kombinatsiooni, et saada parimaid tulemusi.

ravim

Ravi eesmärgiks on edendada juuste kasvu, aeglase juuste või varjata juuste väljalangemine.

Kui teie juuste väljalangemine on tingitud põhihaiguse ravi sellise haiguse puhul on vajalik. See võib hõlmata ravimeid, et vähendada põletikku ja immuunsüsteemi pärssimiseks, nagu prednisoon. Kui teatud ravimeid põhjustab juuste väljalangemist, võib arst soovitada teil lõpetada seda kasutada vähemalt kolm kuud.

Ravimid on saadaval ravida kiilaspäisus. Kaks ravimit on heaks kiitnud Food and Drug Administration (FDA) raviks juuste väljalangemine on

Minoxidil (rogain). Minoxidil on üle leti vedelikku või vahtu, et sa hõõru peanahka kaks korda päevas kasvama juuksed ja vältida edasist juuste väljalangemist. Seda võib kasutada nii meestele kui ka naistele. Selle ravi, mõned inimesed kogeda karvakasvu, aeglasema juuste või nii. Efekt piigid 16 nädalat ja sa pead hoidma kohaldades ravimit säilitada kasu.

Kirurgia

Võimalikud kõrvaltoimed on peanaha ärritust, soovimatu karvakasv kõrval näonaha käte ja kiire südame löögisagedus (tahhükardia).

Finasteriidil (Propecia). See retseptiravim on saadaval ainult mehed. See on võetud iga päev tableti kujul. Paljud mehed võttes finasteriidi kogeda aeglustumine juuste väljalangemine, ja mõned võivad näidata mõned uued juuste kasvu. Sa pead seda võtma, et säilitada kasu.

Harva esinevad kõrvaltoimed finasteriidi hulka vähenenud sugutung ja seksuaalse funktsiooni ja suurendada eesnäärmevähi riski. Naised, kes on või võivad olla rasedad vajadust vältida puudutamata purustatud või purunenud tabletid.

Kõige levinum alaline juuste väljalangemine, vaid pealael on mõjutatud. Juuste siirdamise või taastamise operatsiooni saab kõige paremini juuksed olete lahkunud.

Selle tegevuse käigus oma kirurg eemaldab pisikesi pistikud nahk, millest igaüks sisaldab vähe karvu, tagant või külje oma peanahka. Ta siis implantaadid tüüblid kiilas osa oma peanahka. Teil võidakse paluda võtta juuste ravi enne ja pärast operatsiooni, et parandada tulemusi.

Parukad ja šinjoonid

Kirurgilisi protseduure ravis kiilaspäisus on kallis ja võib olla valus. Võimalikud riskid hõlmavad infektsiooni ja löövet.

Võid proovida parukas või Hiuslisäke alternatiivina ravi või kui te ei reageeri ravile. Seda saab kasutada, et katta kas püsiv või ajutine juuste väljalangemist. Kvaliteet loomuliku parukad ja juuksekaunistused on olemas.

Kui teie juuste väljalangemine on tingitud meditsiiniline seisund, maksumus parukas võib kindlustatud. Pead retsepti parukas arst.