jalgade turse lennureisil: mure?

Jalgade ja jalgade turse lennureisil on levinud ja tavaliselt kahjutu. Kõige tõenäolisem süüdlane on tegevusetuse lennu ajal. Istudes, jalad põrandal pikka põhjustab vere ühendada oma jala veenides. Positsiooni jalad, kui olete istub suureneb ka surve jala veenides. See aitab kaasa suu turse põhjustades vedeliku lahkuda vere ja liikuda ümbritsevad pehmed koed.

Et leevendada jalgade turse lennu ajal

Suu turse ei ole tõsine probleem, kui see kestab vaid lühikest aega. Aga paisumise, mis püsib mitu tundi pärast seda, kui tegevust taasalustada võib olla tingitud rohkem tõsine haigus, nagu tromb jala (süvaveenide tromboos) – eriti kui paistetus esineb ainult üks jalg on lisatud ja jalavalu . Kui teil tekivad need nähud ja sümptomid, tuleb pöörduda kohe arsti poole.

Kui oled suurem risk verehüüvete – sest hiljuti tehtud suur operatsioon või te võtate rasestumisvastaseid tablette, näiteks – konsulteerida arstiga enne lendamist. Ta võib soovitada seljas compression sukad ajal oma lendu. Mõnel juhul võib arst vere vedeldamiseks ravimeid tuleb võtta enne väljumist.

koos