INGLISE lisaja Emakeel: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

Kristused oda, Kristuse oda, inglise lisad Keel C ‰ rythrone Anglais, Green Oil Heategevus, Herbe aux Cent imed, Herbe sans Couture, Langue de Koer, Langue de Serpent, Lengua de Serpiente Inglesa, Ophioglosse, Ophioglosse des Alpes, Ophi. .; Vaata kõik nimed Kristused oda, Kristuse oda, inglise lisad Keel C ‰ rythrone Anglais, Green Oil Heategevus, Herbe aux Cent imed, Herbe sans Couture, Langue de Koer, Langue de Serpent, Lengua de Serpiente Inglesa, Ophioglosse, Ophioglosse des Alpes , Ophioglosse Commun, Ophioglosse Langue-de-madu, Ophioglosse Vulgaire, Harilik maokeel, mao keel, maod Tongue; Peida nimed

Inglise lisaja keelt on ravimtaim. Juur ja lehed on kasutatud meditsiinis; Inimesed taotleda inglise lisaja keele otse nahale ravida haavandeid; Ärge ajage inglise lisaja keelt (Harilik maokeel) koos lisaja keelt (Erythronium americanum).

Ei ole piisavalt andmeid, et teada, kuidas inglise lisaja keele võiks töötada meditsiinis.

Piisavad tõendid, fo; Naha haavandid; Muud tingimused. Rohkem tõendeid on vaja hinnata English lisaja keelt nende kasutusalad.

Ei ole piisavalt andmeid, et teada saada, kas inglise lisaja keel on ohutu või mida kõrvaltoimetest võib olla; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Rasedus ja rinnaga -feeding: Ei ole piisavalt teada inglise keele kasutamise lisaja keele raseduse ja rinnaga -feeding. Hoia ohutu poolel ja mitte kasutada.

Praegu puudub teave inglise ADDER tappliitele koostoimed

Sobiv annus inglise lisaja keele sõltub mitmetest teguritest, näiteks kasutaja vanusest, tervisest ja mitmed teised tingimused. Sel ajal ei ole piisavalt teaduslikke andmeid, et määrata sobiv annuste inglise lisaja keelt. Pea meeles, et loodustooted ei ole alati tingimata ohutu ja annused võivad olla olulised. Järgi kindlasti asjakohane suundades toote etiketil ja nõu oma arsti või arst või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

viited

Grünwald J, Brendler T, Jaenicke C. PDR eest ostetud ravimeid. 1. köites. Montvale, NJ: Medical Economics Company, Inc., 1998.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ĀTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression