(Impotentsus) Sümptomid

Erektsioonihäired Trends

Kas suuda saavutada või säilitada erektsiooni, siis võite seksida? See, mida arstid kutsuvad erektsioonihäired, või ED.

Uroloog Drogo Montague, MD, on go-to kutt peenise implantaadid. Ei, me ei räägi saada-big-quick kava ummistavad oma rämpsposti kausta. Peenis implantaadid võimaldada meestel erektsioonihäirete või ED, erektsiooni. Enamik 30 miljonit inimest Ameerika Ühendriikides, kellel on ED võib pöörduda Viagra jms narkootikume. Aga umbes üks kolmandik neist ei reageeri ravimeid. See, kui Montague jõuab; Montague suunab Keskus kuse rekonstrueerimise Glickman …

Kui see aeglaselt, kuid järjekindlalt süveneb, seal on ilmselt füüsiline põhjus. See on üldiselt mis juhtub kroonilise impotentsus.

Kui see juhtub äkki, kuid sa ikka jäik varahommikul ja saab erektsiooni ajal masturbating, mis viitab meelt on kaasatud. Võiks olla midagi toimub füüsiliselt ka.

Kiirenemist telefoni, kui teie ED ärritas sind nii palju, et see tekitab ärevust või ähvardab oma seksuaalne suhe. Vähemalt arst saab koristama desinformatsioon, mis muudab tihti seksuaalse probleeme hullem. Vahel ravimeid, lühikest aega saan teid läbi töötlemata plaaster, liiga.

Ka arsti jutule, kui see on valus erektsiooni või raske, sest suguti on kõver (seisund, mida nimetatakse Peyronie tõbi).

Kui probleem ei kao, võiks see olla varane hoiatus märk rohkem tõsise suuremad seisukorras. Näiteks peenisega arteri saavad kitsam tõttu südame isheemiatõbi või diabeet.

Selleks, et aidata oma erektsioon, võib arst soovitada ravimeid, kui pill või süstina oma peenise, või kasutades mehaanilist seadet. Ja sa pead tegelema haigusseisund, liiga.

Allikad

Montague, D. Journal of Uroloogia, juulist 2005.

Ginsberg, T. Meditsiinikliinikud Põhja-Ameerika, september 2006.

Albersen M. Meditsiinikliinikud Põhja-Ameerika, 1. jaanuar 2011.

Heidelbaugh J. Perearst, 1. veebruar 2010.

Lee M. BJU International, 11. august 2009.

National Center for täiendav ja alternatiivne meditsiin: “Aroomiteraapia võib hea lõhnu, aga see toimib?” “Ginkgo”, “Aasia ženšenn.

Rakel, R. Textbook of Family Medicine, 8. ed, W. B. Saunders Company, 2011.

BOPE, E. Conn Praegused Therapy 2012 1st Edition, Saunders, 2011.