HIV / AIDSi epidemioloogia teadus

Eesmärgid ja tegevused

Lisainformatsioon

Aktiivse retroviirusevastase ravi (HAART) on toodete edukas vähendada haigestumust ja suremust patsientidele HIV-nakkus. Kuid jätkuvalt suuri probleeme tuvastada neid, kes ei tea, nad on nakatunud, kaasates neid hoolduse, takistades edastamine teistele, ning parandada elukvaliteeti, kellel on HIV. Epidemioloogilised vahendid on olulised, et mõista mustrid riski ja edastamine, leides üksikisikud ja rühmad, mis vajavad paremat juurdepääsu tervishoiuteenustele ning määratledes peamised meetodid katkemise edastamise ja kontrolli epideemia rahvastiku tasandil.

Inimeste jaoks, kellel on HIV / AIDS, uurimistööd kliinilise ravi komorbiidsusi, parandada elukvaliteeti ja sekundaarse preventsiooni strateegiad on olulised teadusuuringute prioriteedid. Epidemioloogilisi meetodeid, theernment toetatud uurijad on võimalik käsitleda peamisi teaduslikke küsimusi uurides ja võrreldes HIV ülekande ja tagajärjed nakkuse erinevate inimeste populatsioonides. Teaduslikud uuringud on kogutud need epidemioloogilised uuringud annavad ülevaate arendamiseks HIV ennetamise strateegiate ja sekkumiste, mis võivad parandada ravitulemusi ja elukvaliteet nendes nakatunud.

Uuringud on kinnitanud, et varajane ravi on kasulik HIV-nakatunud individuaalne ja et neid koheldakse ka oluliselt vähendab nende edasikandumise risk viirust teistele. See kahekordset kasu ravi muudab veelgi hädavajalik suurendada kiirust, millega inimesi nakatunud HIV on tuvastatud, mis on seotud huvita, töödeldakse ja säilitatakse ravi viiruse supressioon. theernment on võtnud kohustuse vähendada HIV-nakkuse kõrge riskiga kodumaiste kogukondade noored mehed, kes seksivad meestega (MSM) ja vähemuste ja naiste ennetada uue riskirühma kogukonnad nagu need, kellel on kõrge narkootikumide süstimine. theernment toetab teadus- mitmesugustest epidemioloogia nende eesmärkide saavutamiseks. Lisaks theernment jätkuvalt pühendunud hindamiseks HIV epideemia maailmas ning tugevdada võimet saavutada World Health Organization eesmärgid 90 protsendi testitud, 90 protsenti Ravi 90 protsenti viirusega allasurutud 2020.

Peale selle, nagu HIVi edasi elada enam, paljud neist võivad kogeda teiste raskete või eluohtlike komorbiidsusi, nagu südamehaigus või vähk, kõrgema määraga või nooremalt kui nende tervete eakaaslastega. Samuti võib erinevatel viisidel, kuidas haiguste esineb HIV-nakkusega isikutel. theernment partneritega teiste instituutide ja keskuste juures theernment ja toetusesaajate otsima vastuseid pikaajaline kliiniline pilt ravida HIV sealhulgas innovatiivsed meetodid epidemioloogia jälgida haiguste tagajärgi.