histoplasmosis sümptomid

Palavik; külmavärinad, peavalu, lihasvalu, kuiv köha, ebamugavustunne rinnus

raske histoplasmosis

Millal näha arsti

Mitut tüüpi histoplasmosis eksisteeri. Kõige kergem vorm toodab mingeid märke või sümptomeid, kuid rasked infektsioonid võivad olla eluohtlikud. Kui nähud ja sümptomid tekivad, on nad ilmuvad tavaliselt kolm kuni 17 päeva jooksul pärast kokkupuudet ja võivad sisaldada

Mõnel inimesel, histoplasmosis saab kasutada ka liigesevalu ja lööve. Inimesed, kellel on alloleva kopsuhaigus, nagu emfüseem, võib areneda krooniline vorm histoplasmosis.

Sümptomid kroonilise histoplasmosis võib sisaldada kaalulangus ja köha, mis toob verd. Sümptomid krooniline histoplasmosis mõnikord suudab jäljendada kui tuberkuloos.

Kõige tõsisem erinevaid histoplasmosis esineb eeskätt imikutel ja inimestel ohustatud immuunsüsteemile. Nimetatakse levitatakse histoplasmosis, see sort võib mõjutada peaaegu iga kehaosa, kaasa arvatud suus, maksa, kesknärvisüsteemi, nahka ja neerupealised. Ravimata levitatakse histoplasmosis on tavaliselt surmaga.

Võtke ühendust oma arstiga, kui teil tekivad gripitaolised sümptomid pärast kokkupuudet lind või nahkhiir väljaheited – eriti siis, kui teil on nõrgenenud immuunsüsteem.