Hiberix’i (Haemophilus b konjugeeritud vaktsiin) kasutab annuse kõrvaltoimed

Mis on Hiberix’i?

Hiberix kasutatakse selleks hemofiilus B lastel ja mõnikord koos vaktsiinide kaitsta teisi haigusi. Hiberix’i on anda lastele vanuses 2 kuud kuni 18 kuud vana.

Hiberix töötab eksponeerides oma last väikese koguse bakterite või valk bakteritest, mis põhjustab keha arendada immuunsus haiguse. See vaktsiin ei ravi aktiivne infektsioon, on juba välja töötatud keha ja ei kaitse muude gripi.

Hiberix’i ei ole mõeldud kasutamiseks lastel nooremad kui 6 nädalat. Kui seda kasutatakse koos teatud difteeriavaktsiinid seda vaktsiini ei tohi kasutada lastel nooremad kui 15 kuud.

oluline info

Nagu iga vaktsiini, Hiberix’i ei pruugi pakkuda kaitset haiguse igas inimeses.

Teie laps ei tohi saada Hiberix’i, kui ta on kunagi tekkinud allergiline reaktsioon hemofiilus B või teetanuse vaktsiin.

Teie laps ei tohi saada Hiberix’i, kui ta on kunagi tekkinud allergiline reaktsioon hemofiilus B või meningokoki vaktsiini.

Kui teie lapsel on need seisundid, Hiberix’i võib olla vaja edasi lükata või ei anta üldse

Enne ravimi võtmist

Raske immuunsupressioon põhjustatud haigus (nagu vähk, HIV või AIDS) või saades teatud ravimid nagu steroidid, kemoteraapia või kiiritusravi

Krambianamneesiga

allergia lateksi kummi; või

verejooks või vere hüübimise nagu hemofiilia või kerged verevalumid.

Teie laps saab veel vaktsineerida, kui ta on alaealine külm. Juhul raskema haiguse palavik või infektsiooni tüübist, oodake, kuni laps saab parema enne saavad Hiberix’i.

Hiberix’i ei tohi anda kellelegi 6. eluaastast ja ei ole teada, kas vaktsiin on kahjulik raseduse või rinnaga toitmise ajal.

Hiberix’i süstitakse lihasesse. Teie laps saab seda süsti perearsti või kliinikus seade.

Hiberix’i on esitatud mitmeid võtteid. Esimene lask antakse tavaliselt siis, kui laps on 2 kuud vana. Revaktsinatsiooni kaadrid Seejärel antakse kell 4 kuud ja 6 kuu vanuselt ja jälle 15.-18 kuu vanuselt. Mõnes juhtudel 5. revaktsineerimisannus manustatakse 4-6-aastastele lastele.

Teie lapse individuaalseid korduva ajakava võib erineda need suunised, eriti siis, kui laps ei käivitu selle seeria kaadrid enne 7. elukuud. Järgige oma arsti juhiseid või ajakava soovitatud tervishoiu osakonna riigi sa elad.

Arst võib soovitada ravis palaviku ja valu aspiriini tasuta valuvaigistit nagu paratsetamool (Tylenol) või ibuprofeen (Motrin, Advil, jt) kui lask on antud ja järgmise 24 tunni jooksul. Jälgi siltidel või arsti juhiseid, kuidas palju seda ravimit anda oma lapsele.

See on eriti oluline vältida palavik esineva lapsel on haigushoog nagu epilepsia.

Võtke ühendust oma arstiga, kui te ei jää revaktsineerimise või kui saad graafikust maas. Järgmine annus tuleb manustada niipea kui võimalik. Ei ole vaja uuesti alustama.

Ole kindel oma laps saaks kõik soovitatud annuste Hiberix’i. Kui teie laps ei saa täielikult seeria vaktsiinid, ta ei pruugi kaitse olla täielik haigus.

Üledoos Hiberix’i ei ole tõenäoline.

Järgige oma arsti juhiseid mingeid piiranguid toidu, joogi või tegevus.

Pöörduge arsti poole, kui teie lapsel on allergilise reaktsiooni Hiberix’i: lööve; hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri.

Jälgi igasugusest kõrvaltoimeid teie lapsel on pärast Hiberix’i. Kui laps saab revaktsineerimisannust pead rääkige arstile, kui eelmise shot põhjustatud kõrvaltoimeid.

Nakatumise hemofiilus B influenzae on palju ohtlikum oma lapse tervise kui saavad Hiberix’i. Kuid nagu iga ravim, võib ka see vaktsiin põhjustada kõrvaltoimeid, kuid oht tõsiseid kõrvaltoimeid on väga madal.

Kuidas ma peaksin Hiberix’i?

Helistage oma arstile, kui teie lapsel on

askeldamine, ärrituvus, tund või kauem; või

kõrge palavik (mõne tunni jooksul või mõne päeva pärast vaktsiini).

Ühine Hiberix’i kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

oksendamine, isutus

kõhulahtisus; või

valu, paistetus või punetus, kus löök anti.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru vaktsiini kõrvalmõjusid US Department of Health ja Human Services at 822-7967.

Enne lapse Hiberix’i, informeerige arsti kõiki teisi vaktsiine teie laps on hiljuti saanud.

Teised ravimid võivad suhelda Haemophilus b konjugeeritud vaktsiin), sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Rääkige arstile kõikidest ravimitest ja ravi teie laps on hiljuti saanud. Mitte kõik võimalikud koostoimed on loetletud selles ravimi juhendis.

2.03.2015-12-08, 10:00:40.

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

Mis juhtub üleannustamise korral?

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Haemophilus influenzae Profülaktika rifampitsiin Rifadin, Pentacel, Haemophilus b konjugeeritud (PRP-T) vaktsiini, Pediarix®, Comvax, ActHIB, Rimactane, difteeriatoksoidiga / Haemophilus b konjugeeritud (PRP-T) vaktsiini / läkaköha, atsellulaarset / poliovaktsiiniga, inaktiveeritud / teetanus toksoidi, MenHibrix

Mida tuleks vältida?

Hiberix’i kõrvaltoimeid

Millised teised ravimid mõjutavad Hiberix’i?

Hiberix’i (Haemophilus b konjugeeritud (PRP-T) vaktsiin)