hepatiit teadustegevus

B-hepatiidi

C-hepatiit

theernment toetab ja teostab uuringuid iga viie tuntud hepatiit viirused-A, B, C, D ja E. Viimase 60 aasta jooksul, theernment toetatud uurijad on osalenud mitmed olulised läbimurded hepatiit teadusuuringud, sealhulgas avastamine A-hepatiidi ja E viirused, arengu üks esimesi diagnostiliste testide A-hepatiidi ja uuringud, mis tõi kaasa uute A-hepatiidi vaktsiini ja pani aluse täiustatud arendamist hepatiit E vaktsiini. Lisaks alusuuringute mõista molekulaarseid protsesse hepatiidi infektsioon, meie teadus hõlmab olulist tähelepanu pöörama uute ravimeetodite ja vaktsiinid, et vältida akuutse ja kroonilise hepatiidi infektsioon.

Kuigi vaktsiin-välditav, hepatiit B-indutseeritud maksatsirroos ja maksavähk tappa umbes 3000 inimest Ameerika Ühendriikides ja jämedalt 620000 inimest üle maailma igal aastal. Viirus võib levida emalt lapsele sünnituse ajal; sugulisel teel nakatunud partner; kokkupuutel verega nakatunud inimesega ja jagades nõelad, süstlad, pardlid või hambaharjad nakatunud inimesega. Co-hepatiidi infektsioon B ja HIV on levinud.

E-hepatiidi

theernment töötab teadlasi ülikoolides ja farmaatsiatööstuses sõeluda sadu uusi ravimühenditega võimalike viirusevastane toime B-hepatiidi vastu Eesmärgiks on leida uusi ravimeetodeid, mis töötab üksi või koos praeguste ravimitega vähendada või lahendada kroonilisi infektsioone. Näiteks üks kandidaat ravimi osutunud paljutõotavaks transgeensete hiirte ja mida nüüd hinnati rottidel.

Valitud Research

C-hepatiit on levinud eelkõige kokkupuutel verega nakatunud isikuga, näiteks läbi nõela jagamine tavadele süstiva narkomaani, ohtlikud süstimisviisidest tervishoiuasutustes, emalt lapsele ülekandumise sünnituse ajal, ja harva, seksuaalsel teel kontakti nakatunud partneriga. Olemasolevad ravimid ravida ainult osadel ravitud isikute, kuid uute ravimite uuringutes võib oluliselt parandada ravi edukuse määr. Ei ole vaktsiin C-hepatiidiga

Märtsis theernment toetatud teadlased algas I / II faasi kliinilises uuringus paljulubavaks vaktsiini hinnata selle ohutust, talutavuse ja kaitsva võime vastu C-hepatiidi theernment toetab mitmeid uuringuid, sealhulgas teadus- viis hepatiit C Cooperative Research Centers üle riigi mis keskenduvad immuunvastust infektsiooni ja kuidas võib ravi tugevdada selle vastuse. Lisaks theernment teadlased on läbi prekliinilised tööd mitu kandidaati viirusevastaste suunatud C-hepatiidi ja arenevad biomarkerite ennustavad jätk hepatiit C-ga seotud maksavähki ja kaasuva HIV-nakkuse.

Levida kokkupuutel saastunud vee või toiduga, hepatiit E on haruldane Ameerika Ühendriikides, kuid levinud Lõuna- ja Kesk-Aasias, Sahara-taguses Aafrikas ja Lähis-Idas.

Uuringutes on leitud, et teatud piirkondades, siis rasedatel on nakatunud E-viirushepatiit teisel või kolmandal trimestril, nende lapsed on suurenenud risk halva tervise ja sünnidefekte. theernment rahastatud teadlased testida hüpoteesi, et emad mikrotoitainete vaeguse on tõenäolisem, et kogeda seda efekti ja mis potentsiaalselt võiks teha, et seda ära hoida. Muud theernment toetatud teadlased uurivad, kas E-viirushepatiit võib saada aktiveeritakse pärast hooaeg ägeda haigusega. Edukas uuringutes hepatiit E vaktsiinid on toimunud ka, kuid ükski neist veel litsentseeritud kasutamiseks USAs. Aastal 2012, theernment kaaskorraldamisel uurimistöö seminar “E-hepatiidi Ameerika Ühendriigid,” mille eesmärk on suurendada teadlikkust viiruse hulgast arstid.