hepagam b

Therapeutic Klass: Immuunsüsteemi Serum

Kasutab HepaGam B

Hepatiit B immuunglobuliini (Human) süstimiseks võib kasutada järgmistel patsientidel

Ravim tuleb manustada ainult või järelevalve all oma arstiga.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju hepatiit B immuunglobuliini süsti lastel. Kuid ohutust ja efektiivsust on loodud lastele, kes saavad sarnased ravimid ennetamiseks B-hepatiidi pärast kokkupuute korral hepatiit B viirusega.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga hepatiit B immuunglobuliini süsti eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud neeru, maksa, või südamehaiguste, mis võib eeldada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide hepatiit B immuunglobuliini süstimiseks.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades HepaGam B

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad B-hepatiidi immunoglobuliin. See ei pruugi olla omased HepaGam B. Palun lugege hoolikalt.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit haiglas. Ravim manustatakse shot lihasesse või veeni.

Kui te kasutate seda ravimit ennetamiseks B-hepatiidi kordumise patsientidel, kellel on olnud maksa siirdamine, seda ravimit antakse läbi nõel ühes oma veenid.

Kui te kasutate seda ravimit ennetamiseks B-hepatiidi pärast jäämine B-hepatiidi viirus, see tuleb manustada tulistas ühte lihaseid.

See ravim toimib kõige paremini, kui teile see varsti pärast jäämine hepatiit B. Kui oleksite sugulisel isik, kellel on B-hepatiit, siis peaks saama seda ravimit 14 päeva jooksul. Kui sa said mõnel muul viisil, siis peaks saama seda ravimit 24 tunni jooksul kokku puutuda B-hepatiidi

Sa pead olema teine ​​annus ravimit 1 kuu pärast esimest annust. Veenduge, et saate aru ajakava, kui teil on vaja olla teist annust.

See ravim võib anda lapsele, kui lapse ema on B-hepatiidi laps on sageli ravimi manustamise 12 tunni jooksul pärast sündi. Küsige oma arstilt ajakava, kui teie laps vajab seda ravimit.

Hepatiit B vaktsiin kasutatakse sageli lisaks hepatiit B immuunglobuliini. Veenduge, et mõista, kui pead ka vaktsiini.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme regulaarsetel visiitidel tahes probleeme, mis võivad olla põhjustatud ravimit. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

B-hepatiidi immunoglobuliin süstimine võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone. Rääkige oma arstile, kui teil on lööve, sügelus, näo, keele ja kõri hingamisraskused või valu rinnus pärast ravimi.

Kui te kasutate insuliini või teiste ravimite diabeedi, peate olema teadlik hüpoglükeemia sümptomeid (segasus, ärrituvus, topelt- või ähmane nägemine, ja rasketel juhtudel krambid või teadvuse kaotus), kuna see ravim võib mõjutada tulemusi veresuhkru teste. Lase oma arsti, kui teil tekib hüpoglükeemia regulaarselt selle ravimi võtmise ajal.

See ravim on valmistatud annetatud inimese verest. Mõned inimese verest tooted on edastatud teatud viirused inimestele, kes on saanud neid. Risk saada viiruse ravimeid valmistatakse inimverest on oluliselt vähenenud viimastel aastatel. See on tingitud nõutav katsetamine inimdoonorite teatavate viiruste ja vajalik ravimi uuringute kui see on valmistatud. Kuigi risk on madal, rääkige oma arstiga, kui teil on küsimusi.

See ravim võib põhjustada vere hüübimist. See on tõenäolisem, kui teil on esinenud vere hüübimise probleemid, südamehaiguste või ateroskleroosi (arterite lubjastumine), või peab voodis pikka aega, sest operatsioon või haigus. Pöörduge kohe arsti poole, kui äkki on valu rinnus, õhupuudus, tugev peavalu, jalavalu, või nägemis-, kõne- või jalgsi.

Rääkige oma arstiga enne saada gripp kaadrid või teisi vaktsiine saamise ajal või pärast hepatiit B immuunglobuliini. Mõned vaktsiinid ei pruugi töötada nii hästi, kui te kasutate seda ravimit.

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate seda ravimit. See ravim võib mõjutada tulemusi teatud meditsiiniliste testide (nt seroloogiliste testide).

Õige kasutamine B-hepatiidi immunoglobuliin

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal HepaGam B

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kokkupuude B-hepatiidi viiruse B-hepatiidi immunoglobuliin, Nabi HB

 või minna liituda HepaGam B tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

HepaGam B kõrvaltoimed

HepaGam B (B-hepatiidi immunoglobuliin)