hemacord

Vereloome eellasrakke, nabaväädi verest manustamine võib põhjustada tõsiseid, sealhulgas surmaga, infusioonireaktsioonidest. Patsientide jälgimiseks ja lõpetada infusioon raskete reaktsioonide. Kasutamine on vastunäidustatud teadaolev allergia dimetüülsulfoksiid (DMSO), dekstraanist 40, Hüdroksüetüül- või inimese seerumi albumiin. Siirdedoonor-peremehe haigus (GVHD) oodatakse ja võib lõppeda surmaga. Administration Immuunsupressiivsete ravi võib vähendada riski TPVH. Pookimine sündroom võib areneda hulgielundhäire ja surma. Ravida siirdamine sündroom kohe kortikosteroididega. Transplantaat rike võib lõppeda surmaga. Jälgima patsientidel esinevad laboratoorsed tõendid vereloome taastumist. Enne valides konkreetse üksuse vereloome eellasrakke, nabaväädi verest, leiavad testimine HLA antikehi avastada patsiente, kellel on immuniseerimata.

Kasutab Hemacord

Vereloome progenitorrakud nabaväädivere kasutatakse vererakkude siirdamisprotseduuridega patsientidel häired, mis mõjutavad vere tootmine. See ravim on saadud inimese verest, mis on kogutud nabanööri ja platsenta. Hematopoeetilise eellasrakud minna luuüdi kus nad muutuvad punalibled valgete vereliblede või vereliistakute. Need rakud siseneda vereringesse ja aitab taastada verevaegust patsientidel vere häired.

See ravim on anda ainult poolt või kohest arsti järelevalve.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga vereloome eellasrakke, nabaväädi verest lastel.

Kuigi asjakohased uuringud seost vanuse mõju vereloome eellasrakke, nabaväädi verest ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel ei geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme on dokumenteeritud kuupäeva. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud maksa, neeru, või südamehaiguste, mis võib eeldada patsientidele ettevaatusega seda ravimit.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades Hemacord

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad vereloome eellasrakke, nabaväädi verest. See ei pruugi olla omased Hemacord. Palun lugege hoolikalt.

Arst või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit haiglas. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid.

Te võite saada ka ravimeid (nt antihistamiinikumid, kortikosteroidid), mis aitavad vältida kõrvaltoimete süsti.

Arst kontrollib teie edu täpselt ajal, kui saate seda ravimit. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Öelge oma arstile või õele kohe, kui teil on nahalööve, nõgeslööve või sügelus, higistamine, näo, keele ja kõri, hingamisraskus või valu rinnus pärast saad süsti.

See ravim võib põhjustada infusiooniga reaktsioone. See võib juhtuda ajal, kui saate süstimist või paari esimese tunni jooksul pärast seda on lõppenud. Pöörduge arsti või õega kohe, kui teil on peavalud, uimasus, lihasvalu, palavik või külmavärinad, või nahareaktsioon, nagu lööve või sügelus.

Rääkige oma arstile, kui teil on palavik, lööve, kõhulahtisus, seletamatu kaalutõus või kollane nahk või silmad. Need võivad olla sümptomid tõsine haigusseisund nimega siiriku-peremehe-vastu või siirdamine sündroom.

Rääkige oma arstile, kui teil on lümfisõlmede suurenemine, palavik, kõhulahtisus, isutus, kõhuvalu, või kaalulangus pärast seda ravimit. Need võivad olla sümptomid haruldane, kuid tõsine haigus, mida nimetatakse transplantatsiooni lümfoproliferatiivsest häire (siirdamisjärgse lümfoproliferatiivse häire). See võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi.

See ravim on valmistatud annetatud inimese verest. Mõned inimese verest tooted on edastatud viirused inimestele, kes on saanud need, kuigi risk on madal. Inimese doonorid ja veri on nii testida viiruste hoida ülekande risk väike. Rääkige oma arstiga seda ohtu, kui olete mures.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine vereloome eellasrakke, nabaväädivere

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Hemacord

Hemacord kõrvaltoimed