HC tussive

Köha / külm kombinatsioone kasutatakse peamiselt leevendada köha tõttu nohu, gripp, või heinapalavik. Neid ei kasutata kroonilise köha, mis tekib suitsetamisega, astma, või emfüseem või kui on ebatavaliselt suures koguses lima või röga (hääldatakse flem) koos köha.

Kasutab HC tussive

Köha / külm kombinatsioon tooted sisaldavad rohkem kui üht koostisainet. Näiteks mõned tooted võivad sisaldada antihistamiinikumiga, nohuvastaste ja valuvaigistavat lisaks ravim köhimise. Kui olete ravivad ennast, siis on oluline, et valida toode, mis on parim teie sümptomid. Ka üldiselt, siis on parem osta toode, mis sisaldab ainult neid ravimeid, mida tõesti vaja. Kui teil on küsimusi, millist toodet osta, küsige apteekrilt.

Kuna erinevaid tooteid sisaldavad aineid, mis on erinevad ettevaatusabinõud ja kõrvaltoimeid, on oluline, et sa tead koostisainete ravimit võtate. Erinevaid koostisosi, mis võib leida köha / külm kombinatsioonid hõlmavad

Antihistamiinid -Antihistamines kasutatakse leevendada või ennetada sümptomite heinapalavik ja muud tüüpi allergia. Samuti aitavad leevendada sümptomeid nohu, nagu aevastamine ja nohu. Nad töötavad toimet pärssides ainet nimega histamiini, mis toodetakse organismis. Mõned näited antihistamiinikumid sisalduv on need kombinatsioonid

Dekongestandid -Decongestants toota ahenemine veresooned. See toob kaasa kliiringu ninakinnisus. Kuid see mõju võib tõsta vererõhku patsientidel, kellel on kõrge vererõhk. Need sisaldavad

Antitussiive -Antitussives aitab leevendada köha ja mõned sisaldavad narkootilisi. Need antitussiive toimivad otseselt Köhakeskus ajus. Narkootikumid võivad muutuda harjumust, mis põhjustab vaimse või füüsilise sõltuvuse, kui kasutada pikka aega. Füüsiline sõltuvus võib viia tühistamise kõrvaltoimeid kui te lõpetate ravimi.

Expectorants -Expectorants töö, milleks keerake lima või röga kopsudes. Peamised Köha kasutatud köha ja külm ravimid on guaifenesiin. Abiained lisatakse rögalahtistid (näiteks ammooniumkloriidi, kaltsiumi jodiid, jodeeritud glütserool, oksejuure, kaalium guaiacolsulfonate, kaaliumjodiidi ja naatriumtsitraat) ei ole osutunud tõhusaks. Üldiselt on parim asi, mida saate teha, et lahti lima või röga on juua palju vett.

Valuvaigistid -Analgesics kasutatakse neid kombineeritult ravimeid, mis aitavad leevendada valu ja valu, mis võivad tekkida nohu. Need sisaldavad

Enne Kasutades HC tussive

Kasutamine liiga palju atsetaminofeeni ja salitsülaadid samal ajal võib põhjustada neerukahjustuste või vähk neeru- või kusepõis. See võib juhtuda, kui suures koguses nii ravimite koosannustamine pikka aega. Kuid võta soovitud koguses kombinatsioon ravimeid, mis sisaldavad nii paratsetamooli ja salitsülaadid lühikese aja vältel ei ole näidanud, et põhjustada soovimatud toimed.

Kolinoblokaatorid -Anticholinergics, nagu homatropiin võib aidata toota kuivatava toimega nina ja rinna.

Need köha ja külm kombinatsioonid on saadaval nii üle leti (OTC) ja arsti retsepti.

Ära anna üle leti (OTC) köha ja külmetuse ravimid, et last või laps alla 4-aastased. Kasutades neid ravimeid Väikelastel võib põhjustada tõsiseid või isegi eluohtlikke kõrvaltoimeid.

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Väga väikesed lapsed on tavaliselt tundlikum ravimi toime. Enne kui mõni neist kombinatsioon ravimid lapsele, vaadake pakendi etiketti väga hoolikalt. Mõned neist ravimitest on liiga tugev kasutada lastel. Kui te ei ole kindel, kas konkreetne toode võib lapsele andma, või kui teil on küsimusi summa anda, kontrollige oma tervishoiutöötaja, eriti kui see sisaldab

Ära anna üle leti (OTC) köha ja külmetuse ravimid, et last või laps alla 4-aastased. Kasutades neid ravimeid Väikelastel võib põhjustada tõsiseid või isegi eluohtlikke kõrvaltoimeid.

Eakad on tavaliselt tundlikumad Selle ravimi toime, eriti kui see sisaldab

Juhuslik kasutamine köha / külm kombinatsioon ei ole tõenäoline, et põhjustada probleeme lootel või vastsündinul. Samas, kui nimetatud ravimite kasutamise kõrgetes annustes ja / või pikka aega, on võimalus, et probleemid võivad tekkida võivad suurendada. Üksikute koostisosade nende kombinatsioonid, järgmised andmed tuleks kaaluda, enne kui otsustate kasutada eriti köha / külm kombinatsioon

Mõned aruanded on näidanud, et liiga palju aspiriini kasutamine hilja raseduse võib põhjustada vähenemist vastsündinu kaal ja võimaliku surmaga lootele või vastsündinul. Kuid emad need aruanded olid võtnud palju suuremaid summasid aspiriini kui tavaliselt soovitatav. Uuringud võtnud emade aspiriini doosid, mis on tavaliselt soovitatav ei näidata need soovimatud mõjud. Kuid on olemas võimalus, et regulaarne salitsülaatide kasutamist hilja raseduse võib põhjustada soovimatut mõju südamele või verevoolu loote või vastsündinu.

Salitsülaatide kasutamist, eriti aspiriini, viimase 2 rasedusnädalal võib tekitada verejooksu probleemid lootel enne või sünnituse ajal või vastsündinul. Ka liiga palju salitsülaatide kasutamist viimase 3 kuu ajal võib suurendada pikkus raseduse pikendada tööjõu põhjustada muid probleeme sünnituse ajal või põhjustada tõsiseid verejooks ema enne, selle ajal või pärast sünnitust. Ärge võtke aspiriini viimase 3 kuu ajal, kui see on tellitud arst.

Kui te toidate last rinnaga, on tõenäosus, et probleemid võivad tekkida oleneb koostisosade kombinatsioon. Üksikute koostisosade nende kombinatsioonid kohaldatakse järgmist

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest ravimitest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades selle klassi ravimid mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid ravimeid Selle klassi või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades selle klassi ravimid ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Kasutades selle klassi ravimid koos mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õige kasutamine köha ja külm kombinatsioonid

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad köha ja külm kombinatsioone. See ei pruugi olla omased HC tussive. Palun lugege hoolikalt.

Et aidata lahti lima või röga kopsudes, juua klaas vett iga kord pärast selle ravimi annuse, kui ei ole teisiti arstilt saadud juhistele.

Võtke seda ravimit ainult suunata. Ärge võtke rohkem seda ja ei võta seda sagedamini kui sildil, kui ei ole teisiti arstilt saadud juhistele. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Ära anna üle leti (OTC) köha ja külmetuse ravimid, et last või laps alla 4-aastased. Kasutades neid ravimeid Väikelastel võib põhjustada tõsiseid või isegi eluohtlikke kõrvaltoimeid.

Patsientidel, kes laiendatud vabastava kapsli või tableti kujul ravimit

Patsientidel, kes laiendatud vabastava suukaudse lahuse või suukaudse suspensiooni kujul seda ravimit

Patsientidel, kes kombinatsiooni sisaldavat ravimit antihistamiinikumiga ja / või aspiriini või teisi salitsülaat

Kui kombinatsioon sisaldavat ravimit aspiriin on tugev äädika lõhnaga, ei kasuta seda. See lõhn tähendab seda ravimit lagundada. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma apteekriga.

Ettevaatusabinõud Kuigi Kasutades HC tussive

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Hoia vedelal kujul ravimit külmumise. Mitte hoida siirupit.

Kui teie köha ei ole paranenud pärast 7 päeva või kui teil on kõrge palavik, nahalööve, jätkates peavalu või kurguvalu koos köha, pidage nõu oma arstiga. Need märgid võib tähendada, et teil on muid terviseprobleeme.

Suhe patsientidega, kes kodeiini sisaldava ravimiga või mõneks muuks narkootilised analgeetikumid (nt dihüdrokodeiinist, hüdrokodoon, oksükodoon ja pentasotsiiniga)

HC tussive kõrvaltoimed

Emade võttes kodeiin sisaldavaid ravimeid või muid narkootilisi köha ravim (dihüdrokodeiinist, hydrocodone või hüdromorfoon)

Patsientidel, kes antihistamiinsete sisaldavat ravimit

Patsientidel, kes kongestsioonivastaseid sisaldavat ravimit

Patsientidel, kes narkootilisi köhapärssiv (kodeiin, dihüdrokodeiinist, hydrocodone või hüdromorfoon) sisaldavat ravimit

Patsientidel, kes jodiidi (kaltsium jodiid, jodeeritud glütserool, või kaaliumjodiidi) sisaldavat ravimit

Patsientidel, kes valuvaigisti sisaldavat ravimit

Sest diabeetikutel võttes aspirin- või Naatriumsalitsülaat sisaldavat ravimit

Patsientidel, kes homatropiin sisaldavat ravimit

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Kuigi tõsiseid kõrvaltoimeid esineb harva kui seda ravimit võetakse soovita, võivad nad olla tõenäolisem kui: liiga palju ravimit võetakse, seda manustatakse suurtes annustes või seda võetakse pikka aega.

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Kui olete imetav ema ja märkate mõnda järgmistest sümptomitest üleannustamise beebi, saada kiirabi kohe

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Mitte kõik eespool loetletud kõrvaltoimed on esinenud iga nendest ravimitest, kuid nad on teatatud vähemalt üks neist. Leidub sarnasusi nende seas kombinatsioon ravimitest, nii paljud eespool kõrvaltoimed võivad tekkida mõnda nendest ravimitest.

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.