Harjutused silmadele

Arst võib ette silma harjutusi, et aidata inimestel, kes

Ei saa keskenduda oma silmi, et REA; Kas üks silm, mis triivib väljapoole või inwar; Läbinud operatsiooni ja on vaja tugevdada lihaseid prob; Kas kõõrsilmsuse või ületanud silma; Kas amblüoopiat või ” laisk silm; Kas topelt Visio; Kas binokulaarvaade probleeme (halva 3D nägemine)

Tänane õpetajate täiel määral kasutada arvuteid, interaktiivsed tahvlid, digitaalsete seadmete ja isegi 3D tehnoloogiat, et parandada õpikeskkonna. Nelikümmend protsenti õpetajad kasutavad arvutit õppetööks ning vähemalt üks arvuti on 97% kõigist klassiruumides. See lisab kuni palju ekraani aega lastele, kes ka telekat või mängida arvuti kodus. Aga see on kahjulik lapse nägemine; Vanemad on mures. Ligi kolmandik ütlevad, et nad mures, et arvutid ja pihuarvutite elektroonika …

Kuigi teaduslikult tõestatud tõhususe puudub, on arstid, kes võib soovitada silma harjutusi silmade väsimus, nägemishäired, peavalu, suurenenud tundlikkus ereda valguse, väsinud silmad, või raskusi säilitada tähelepanu. Eye harjutusi ei aita inimesi, kes on lühinägelikkus, düsleksia, või liigse Vilkuv või kõõritama silmad. Ka need harjutused ei ole tavaliselt efektiivsed halvatust silmalihaste, silma lihasspasmid, või nägemismuredele mis ei põhjusta sümptomeid eespool.

Mis tingimustel nagu amblüoopiat (vähenenud nägemine silma tõttu kasutamise eesõiguse teise silma, mis arendab lapsepõlves), silma harjutusi võib olla kasulik, kui ettenähtud varases lapsepõlves. Nõuetekohaste prillid, kui vaja, on esimene samm. Amblüoopia Seejärel töödeldakse lappimine või kasutades eyedrops blokeerida või hägu head silma. Vision ravi harjutusi saab selle aju läbi näha amblüoopseks silma, mis aitab taastada nägemine.

Eye harjutusi, et tugevdada silma lihased, parandada keskendudes, silmaliigutused ja stimuleerida nägemus aju keskel. Läbi seeria progressiivne ravivõimlemine, saate juhendatakse, kuidas kontrollida oma silma lihased ja näha korralikult.

Silma harjutusi ettenähtud on tavaliselt unikaalne patsiendile ja sõltuvad patsiendi vanusest ja muude olemasolevate silmahaigusi. Näited erinevate silmade harjutusi hulka muutumisega mõlema silma tagaplaanini ja tagasi lähedal, lülitades nagu iga kaugus muutub Clea; hõlmab üks silm ühe käega ja vaadata erinevate objektide pidevalt asemel jõllis vaid üks objec; koondamine silma peal üksildane objec; või on silma järgi mustrit, et ehitada visioon lihaseid.

Allikad

Yanoff,; Duker, J. oftalmoloogia, Mosby, 2008.

National Institute on Aging: “Vananemine ja silmad.”

MedlinePlus: “nägemishäireid.”