Harjutused seljavalu

Parim viis lahendada seljavalu on aktiivsed ja jätkata teed regulaarselt liikuda.

umbes seljavalu

“Toodud nõuanded 20 aastat tagasi oli puhata, kuid uuringud on näidanud, et tegevusetuse ainult teeb asja hullemaks,” ütleb Dries Hettinga of Back Care, heategevus, mis pakub tuge ja teavet inimestele seljavalu.

“Kui sul valu võid voodis ja ei liiguta ümber, kuid see toob kaasa edasise vähenemise liikuvuse ja ainult pikendavad valu.”

Jooga ja muud harjutused

Peatudes aktiivne vahenditega jätkata regulaarset päevast-päeva tegevust, et vältida muutumas istuv. Näidetena jalgsi kauplused asemel, auto, saada bussist üks peatus varem, Aed ja võtab koera jalutama.

Kui teil tekib kerge valu, võtta üle leti valuvaigisteid apteekriga või supermarket. Apteeker või arst oskab anda nõu, mis ravim on teie jaoks parim.

Kui teie seljavalu on kerge, proovige kasutada samuti säilitada aktiivne elustiil. Seda saab teha mis tahes tegevus, mis annab keha hea treening.

“On oluline, et valida harjutus sulle meeldib,” ütleb Hettinga. “Kui sa midagi, mida nautida, olete tõenäoliselt kinni sellega.

Seal on mõningaid tõendeid, et regulaarne jooga praktika on kasulik inimestele kellel on kõrge vererõhk, südamehaigused, valud, sealhulgas alaseljavalu, depressiooni ja stressi. Uuri rohkem juhend jooga.

Seal on ka mõned uuringud näitavad, et pilates võib valu leevendada inimestele mittespetsiifilised alaseljavalu. Uuri rohkem juhend pilates.

manuaalteraapia

Mõned uuringud näitavad, et Alexander tehnikat, meetod parandada kehahoiakut, aitab leevendada pideva ja korduva alaseljavalu. Kuid Alexanderi tehnika ei soovitata kena kui ravi seljavalu.

Ideaalis oma valiku tegevus peaks hõlmama elemente vastupidavust, samuti jõudu ja paindlikkust.

Näidetena kõndimist, jooksmist või sörkimine, jalgrattasõit, tantsimine, ujumine, vesiravi (teostava vees) ja aquarobics.

Madala mõju kasutamise ideid, loe meie lehe lihtne harjutusi.

Hettinga ütleb, et kasutada programme on kõige tõhusam, kui seda teha regulaarselt ja üle kaua aega järjest.

Seljavalu

Eesmärk vähemalt 150 minutit kasutamise nädalas. Soovi korral saab ehitada kuni see järk-järgult mitme nädala jooksul.

Hettinga ütleb individuaalselt loodud treeningprogrammi annab parima tulemuse. Soovitav on pöörduda arsti poole enne teostada rutiinset seljavalu.

Hettinga soovitab ühendades treeningprogrammi muidugi manuaalteraapia, eriti siis, kui valu on püsiv. Käsitsi ravi annab füsioterapeudid.

“Tõendid näitavad käsitsi ravimeetodid võivad olla tõhusad. Selg on uurida, et näha, kas kõik vuugid tuleb vabastada.

“Nad ei saa seda teha õrnalt massaaž, mobilisatsiooni ja manipuleerimist. See on eriti kasulik, kui selg on kange ja paindlikkus on küsimus,” ütleb ta.

Käsitsi terapeudid on ka kvalifitseeritud teile nõu, millist tüüpi harjutusi, mis on kõige tõhusam tegelevad oma tüüpi seljavalu.

“Sa peaksid nägema paranemist mõne nädala pärast,” ütleb Hettinga. “Kui valu ei kadunud pärast mõnenädalast ravi korral pöörduda veelgi arsti uurida alternatiive.

Alati on midagi, mida saab teha umbes seljavalu, kuid see eeldab mõningaid töö ja pühendumusega sinult. ”

Lugege tüüpi seljavalu, saada nõu raviks ja õppida, kuidas vältida seljavalu tulevikus

Uuri, kuidas füsioteraapia aitab edendada ravi ja heaolu

Õpi osteopaatia toimub ja tõendid selle tõhusust

Seljavalu juhend

On tõendeid nõelravi tundub töö eest väikese arvu tingimustel. Lugege see alternatiivne ravi

Näpunäiteid, et hoida selg terve ja vältida seljavalu, sh harjutusi ja nõuandeid hea poos

füsioteraapia

Osteopaatia

nõelravi

Vaata peale selg