haldol dekanoaatsoola

Eakad dementsusega patsiendid seotud psühhoos ravitud antipsühhootiliste ravimitega on suurenenud risk surra võrreldes platseeboga. Kuigi surmapõhjuste kliinilistes uuringutes varieeriti enamik surmajuhtumeid näis olevat kardiovaskulaarsed (nt südamepuudulikkus, äkksurm) või nakkusliku (nt pneumoonia) iseloomuga. Vaatlusuuringud näitavad, et antipsühhootilised ravimid võivad suurendada suremust. On nendest uuringutest selge, mil määral suremuse leiud võivad olla tingitud Antipsühhootikum vastandina Patsientide iseloomustus. Haloperidooli süsti ei ole heaks kiidetud patsientide raviks Dementsusega seotud psühhoos.

Eakad dementsusega patsiendid seotud psühhoos raviti atüüpiliste antipsühhootiliste ravimitega on suurenenud risk surma võrreldes platseeboga. Kuigi surmapõhjuste kliinilistes uuringutes varieeriti enamik surmajuhtumeid näis olevat kardiovaskulaarsed (nt südamepuudulikkus, äkksurm) või nakkusliku (nt pneumoonia) iseloomuga. Vaatlusuuringud näitavad, et antipsühhootilised ravimid võivad suurendada suremust. On nendest uuringutest selge, mil määral suremuse leiud võivad olla tingitud Antipsühhootikum vastandina Patsientide iseloomustus. Haloperidool ei ole heaks kiidetud patsientide raviks Dementsusega seotud psühhoos.

Kasutab Haldol dekanoadile

Therapeutic Klass: antipsühhootilised

Farmakoloogilise Klass: Dopamiin antagonist

Keemiline Klass: Butürofenoonirea

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Haldol dekanoadile

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju haloperidool süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga haloperidool süsti eakatel. Kuid eakate naiste tõenäolisemalt on kõrvalmõjuna nimetatakse Düskineesianähtude ning eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud südamehaiguste, mis võivad vajada annuse saanud patsientide haloperidool süstimist.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad haloperidool. See ei pruugi olla omased Haldol dekanoadile. Palun lugege hoolikalt.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit. Ravim manustatakse tulistas ühte lihaseid.

Arst võib anda teile mõned annustest kuni teie seisund paraneb, ja siis lüliti sul suulise ravim, mis toimib samal viisil. Kui teil on mingeid kahtlusi selles, rääkige oma arstiga.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme, samas saate seda ravimit on võimalik muuta oma annus ja aitab vähendada soovimatuid tagajärgi.

Võtke ühendust oma arstiga niipea kui võimalik, kui teil on valu rinnus või kõhus, kiire pulss, hingamisprobleemid või palavik ja külmavärinad. Need võivad olla sümptomid on väga tõsine probleem südamega.

See ravim võib põhjustada Düskineesianähtude (liikumine häire). Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on mõni järgmistest sümptomitest selle ravimi kasutamise ajal: huule laksu andmist või puckering, puhitamine põskedel, kiire või spiraalikujuline keele liigutused, kontrollimatud närimisliigutuste või kontrollimatud liigutused käte ja jalad.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on mõni järgmistest sümptomitest selle ravimi võtmise ajal: krambid (hood); hingamisraskused; kiire pulss; kõrge palavik, kõrge või madal vererõhk; suurenenud higistamine; kusepidamatus; tugev lihasjäikus, ebatavaliselt kahvatu nahk, või väsimus. Need võivad olla sümptomid tõsine seisund, mida nimetatakse maliigne neuroleptiline sündroom (MNS).

See ravim teevad tihti higi vähem, põhjustades oma kehatemperatuuri tõsta. Olge eriti ettevaatlik, et mitte kuumenenud treeningu ajal või kuuma ilmaga, kui te kasutate seda ravimit, sest ülekuumenemine võib põhjustada kuumarabanduse. Samuti kuum vann või sauna võib põhjustada pearinglust või nõrkust, kui te kasutate seda ravimit.

Õige kasutamine haloperidooli

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel saada pearinglust, uimasust või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või anna endast märku.

Peapööritus, peapööritus või minestamine võib tekkida, eriti kui sa äkitselt lamavast või istuvast asendist. Püsti aeglaselt võivad aidata. Kui see probleem püsib või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

Ravim suurendab alkoholi mõju ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravimi allergiat või nohu, rahustid, rahustid või unerohud; retsepti valuvaigisteid või narkootikumide; ravimid haigushoogude või barbituraadid lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool, kui te kasutate seda ravimit.

Haloperidooli süsti võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Kui võimalik, vältida inimeste infektsioonid. Pöörduge kohe arsti poole, kui te arvate, haigestunud või kui teil on palavik või külmavärinad, köha või kähedus, alaseljas või küljes valu või valulik või raskendatud urineerimine.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Haldol dekanoadile

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Dementsus haloperidool, Haldol, takriinil, Cognex, ergoloid mesülaatidega, Hydergine

Haldol dekanoadile kõrvaltoimed

Haldol dekanoadile (haloperidool)

Psühhoos haloperidool, Haldol, prochlorperazine, Compazine kloorpromasiinvesinikkloriidi, Thorazine

Intensiivraviosakonnas Agitatsioon lorasepaam, Ativani, diasepaam, Vaalium, haloperidool, Haldol

Iiveldus / oksendamine prometasiin, lorasepaami hüdroksütsiin, Ativani ondansetroon, Zofran