h. pylori infektsioon

H. pylori infektsioon esineb, kui teatud tüüpi bakter Helicobacter pylori (H. pylori) nakatab magu. See juhtub tavaliselt lapseeas. Levinud põhjuseks maohaavandid, H. pylori infektsioon võib esineda rohkem kui pooled inimesed maailmas.

Enamik inimesi ei saa aru, nad on H. pylori infektsioon, sest nad ei saa kunagi haige ta. Kui teil nähud on maohaavand, arst ilmselt testida teid H. pylori infektsioon, sest seda saab ravida antibiootikumidega.

Enamik inimesi H. pylori infektsioon ei ole kunagi mingeid märke või sümptomeid. Ei ole selge, miks see on, kuid mõned inimesed võivad sündida rohkem vastupidavust kahjulike mõjude H. pylori.

Kui märke või sümptomeid ei esine koos H. pylori nakkuse korral võivad need hõlmata

Leppida oma arsti, kui te märkate mõnda püsivad nähud ja sümptomid, mis häirib teid. Pöörduge koheselt arsti poole, kui teil tekivad

Millal näha arsti

Täpne toimemehhanism H. pylori nakatab keegi on veel teadmata. H. pylori baktereid võib kanduda inimeselt inimesele otsese kontakti sülg, okse või väljaheited. H. pylori Samuti võib levida saastunud toidu või veega.

Mida sa saad teha

H. pylori on sageli tellitud lapsepõlves. Riskifaktorid H. pylori infektsioon on seotud elutingimuste oma lapsepõlve, nagu

Kaasnevad tüsistused H. pylori infektsiooni hulka

Vaata oma esmatasandi arsti, kui teil on sümptomid, mis näitavad, tüsistusena H. pylori infektsioon. Arst võib testida ja ravida teid H. pylori infektsioon või teid suunata spetsialisti, kes ravib haigusi seedetrakti (gastroenteroloog).

Kuna kohtumiste saab lühidalt ja kuna seal on sageli palju jahvatatud katmiseks, et see on hea mõte olema hästi ette valmistatud oma ametisse. Siin on mõned andmed, mis aitavad teil saada valmis oma ametisse ja mida oodata oma arsti.

Mida ootate oma arsti

Ajal kui teha, siis kontrollige, et küsida, kas seal on midagi, mida pead tegema eelnevalt, nagu piirata oma dieeti. Enne oma ametisse, võiksite kirjutada nimekiri, mis vastab järgmistele küsimustele

Aega oma arstile on piiratud, seega valmistades nimekirja küsimusi küsida võib aidata teil teha enamiku oma aega koos. H. pylori infektsioon, mõned põhilised küsimused pidage nõu oma arsti sisaldama

Lisaks küsimustele, et olete valmis nõu oma arsti, ärge kartke küsida täiendavaid küsimusi, mis tekivad teil enne konsultatsiooni.

Arst võib küsida mitmeid küsimusi. Olles valmis vastama neile võib rohkem aega, et katta teiste punktide soovite tegeleda. Arst võib teha

Katsed ja protseduure kasutatakse kas teil on H. pylori infektsiooni hulka

Breath test. Ajal hinge test, nielet pill, vedelas või puding, mis sisaldab sildistatud süsiniku molekulid. Kui teil on H. pylori infektsioon, süsinik vabaneb, kui lahus on jaotatud magu.

Sinu keha neelab süsiniku ja surub see, kui sa hingata. Sa hingama kotti ja arst kasutab spetsiaalset seadet tuvastada süsiniku molekulid.

Acid supresseerivas ravimeid, mida nimetatakse prootonpumba inhibiitorid (PPI-d), vismutsubsalitsülaati (Pepto-Bismol) ja antibiootikume võib segada täpsust seda testi. Arst pärib lõpetate nende ravimite abil nädal või kaks nädalat, enne kui on test. See test on kättesaadav nii täiskasvanutele kui lastele.

Ulatus test. Sul rahustit see katse, mida tuntakse endoskoopia eksami. Ajal eksami arst keermeliides pika painduva toru on varustatud väike kaamera (endoskoobi) kurku ja söögitoru ja magu ja kaksteistsõrmiksool. See vahend võimaldab oma arsti vaatamiseks rikkumise eest oma eessooles ja eemaldada koeproovid (biopsia).

Neid proove analüüsitakse H. pylori infektsioon. See katse ei ole üldiselt soovitatav ainult diagnoosida H. pylori infektsioon, sest see on invasiivne kui sõõm või väljaheites test, kuid seda võib kasutada diagnoosida H. pylori haavandeid või kui see on vajalik, et välistada teisi seedetrakti tingimused.

H. pylori infektsiooni ravitakse tavaliselt kahte sorti antibiootikume korraga, mis aitavad vältida bakterite arengut vastupanu ühele konkreetsele antibiootikumi. Arst ka kirjutab happe-allasurumine ravimi, et aidata oma mao limaskesta paraneda.

Ravimid, mis võib pärssida happe hulka

Arst võib soovitada, et te läbima testimise H. pylori vähemalt neli nädalat pärast ravi. Kui katsed näitavad ravi oli ebaõnnestunud, siis võib läbi teise vooru ravi kombinatsioon erinev antibiootikum ravimeid.

In maailma piirkondades, kus H. pylori infektsiooni ja selle tüsistused on ühine, arstid mõnikord katsetada tervete inimeste H. pylori. Kas on kasu ravida Helicobacter pylori, kui teil on mingeid märke või sümptomeid nakkus on vastuoluline arstide hulgas.

Kui olete mures H. pylori infektsiooni või arvate, et võite olla suur risk maovähi, rääkige oma arstiga. Koos saate otsustada, kas siis võib kasu H. pylori sõelumine.

külastada oma arsti