Gyne ravida paikselt

Keemiline Klass: Imidasoolsed

Kasutab Gyne Cure

Tiokonasool kreemi kantakse nahale raviks

Tiokonasool on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kuigi ei ole konkreetset teavet võrrelda selle ravimi kasutamise kohta lastel kasutamiseks teistes vanuserühmades on see ravim ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme lastel kui ta seda teeb täiskasvanud.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad noorematel täiskasvanutel. Kuigi ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine tiokonasool eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades on see ravim ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui see noorematel täiskasvanutel.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Enne Kasutades Gyne Cure

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad tiokonasool. See ei pruugi olla omased Gyne Cure. Palun lugege hoolikalt.

Kanna piisavalt tiokonasool katta kahjustatud ja ümbritseva naha piirkondades, ja hõõruda õrnalt.

Hoidke seda ravimit eemale silmad.

Ärge kandke Rõhksideme (õhukindlalt kattega, nagu köök Muovikelmu) üle seda ravimit, kui teil on käskinud teha arst. Selleks võib põhjustada naha ärritust.

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult, see on väga oluline, et teil hoida kasutades tiokonasool täieliku töötlemise aeg, isegi siis, kui teie sümptomid hakkavad koristama paari päeva pärast. Kuna seene infektsioonid võivad olla väga aeglane koristama, siis võib olla, et jätkata ravimi kasutamist iga päev mitu nädalat või rohkem. Kui te lõpetate ravi liiga vara, võivad sümptomid uuesti tekkida. Ärge jätke ühtegi annust.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Kui nahk probleemi ei paranda jooksul

või kui see muutub hullemaks, pidage nõu oma arstiga.

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult ning aidata veenduge, et see ei tule tagasi, hea tervise harjumusi on ka vaja. Järgmised meetmed aitavad vähendada chaffing ja ärritust ning aitab hoida alal jahedas ja kuivas

Kui teil on küsimusi need meetmed, kontrollige oma tervishoiutöötaja.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Õige kasutamine tiokonasool

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus OTC üle leti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Gyne Cure

Vaginaalne seennakkus flukonasool, nystatin aktuaalne, klotrimasool aktuaalne, Diflucan, acidophilus, mikonasooliga aktuaalne, Lactobacillus acidophilus, itrakonasool, Nystop, Sporanox, Terazol, Mycelex, Florajen, Monistat 7, terkonasooli aktuaalne, Monistat 3-Day Kombineeritud Pack, Flora-Q, Terazol 3, Nyamyc, Bacid (LAC), Onmel, Terazol 7

Gyne Cure kõrvaltoimed

tiokonasool aktuaalne