guanfacine (suukaudne) ettevaatusabinõud

Arst peab kontrollima teie või teie lapse korrapäraseks külastused veenduda seda ravimit on töökorras ja otsustada, kas teie või teie laps peaks jätkama seda.

Teie või teie laps on vaja ka vererõhku ja pulssi mõõta enne seda ravimit ja samal ajal teie või teie laps kasutate seda. Kui te märkate muutusi teie või teie lapse soovitatav vererõhu või südame löögisagedus, helistada arstile. Kui teil on küsimusi selle kohta, pidage nõu oma arstiga.

Ärge lõpetage ravimi võtmist ilma et kontrollida kõigepealt oma arstiga. Arst võib teie järk-järgult vähendada teie või teie laps võtate enne ravi täielikult.

Veenduge, et teil on piisavalt guanfacine käsi kestab läbi nädalavahetustel, pühade ja puhkuse. Sa ei tohiks jääda ühtegi annustes. Soovi korral saab nõu oma arsti veel kirjutatud retsepti guanfacine läbi oma rahakoti või rahakott. Seejärel saab olla see täis, kui sa otsa, kui olete kodust eemal.

Enne võttes mingit operatsiooni (sh hambaravikabineti) või esmaabi öelda arsti või hambaarsti, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit.

Guanfacine lisab alkoholi toimet ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinapalavik, muu allergia või nohu, rahustid, rahustid või unerohud, retsepti valuvaigisteid või narkootikumid, ravimid haigushoogude või barbituraadid, lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool ajal teie või teie laps kasutate seda ravimit.

Guanfacine võivad mõned inimesed tunda peapööritust, uimasust, nõrkust, uimasust või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või ei ole tähelepanelik. Ka püsti aeglaselt, kui tõuseb püsti lamavast või istuvast asendist võib aidata.

Guanfacine võib põhjustada suukuivus, nina ja kurku. Sest ajutiseks leevendamiseks suukuivus, kasutamise sugarless kommi või kummi sulatada bitti jää suhu või kasutada sülje asendaja. Kui suukuivus jätkub rohkem kui 2 nädalat, pidage nõu oma arsti või hambaarsti. Jätkates suukuivus võib suurendada riski hambahaiguste, sealhulgas hambakaariese, igemehaigused, ja seene infektsioonid.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete (nt naistepuna) või vitamiine.