guaifenex

Mis on kõige olulisem teave peaks teadma Guaifenex?

Joo palju ekstra vedelikud antud ravimi võtmise ajal.

Ärge purustage ega närige tablette. Neid neelata tervena või nad pooleks murda, kui nad viskas Kergema neelata, kui vaja.

Guaifenesiin on Köha. Seda kasutatakse, et lõhkuda ummikuid ja limaskestade kergendada hingamist. Guaifenesiin vedeldab lima, suurendab määrimiseks hingamisteed (kopsud, nina ja kurgu), ning suurendab eemaldamine lima.

Mis on Guaifenex?

Fenüülpropanoolamiin ja fenüülefriinile on dekongestandid. Nad pitsitama (kahaneb) veresooned (veenid ja arterid), mis vähendab limaskesta turse sellistes valdkondades nagu nina ja nina.

Guaifenex kasutatakse sümptomite raviks nohu ja nakkuste oma nina, oma kopsud ja kõri.

Fenüülpropanoolamiin, koostisosana seda toodet, on seostatud suurenenud risk hemorraagilise insuldi (ajuverejooks või koesse aju ümbritsevate) naistel. Mehed võivad ka olla ohus. Kuigi hemorraagilise insuldi riski on madal, USA Food and Drug Administration (valitsus) soovitab tarbijatel ei kasuta mingeid tooteid, mis sisaldavad fenüülpropanoolamiiniga.

Guaifenex võib kasutada ka muuks otstarbeks, kui on loetletud selles ravimi juhendis.

Kes ei peaks Guaifenex?

Ärge võtke Guaifenex kui olete võtnud monoaminooksüdaasi inhibiitoreid (MAOI), nagu isocarboxazid (Marplan) (Nardil) või tranüültsüpromiin (Parnate) on viimase 14 päeva jooksul. Ohtlik ravimite koostoime võib kaduda tuues kaasa tõsiseid kõrvaltoimeid.

Enne selle ravimi võtmist rääkige oma arstile, kui teil on

Sa ei pruugi olla võimalik võtta Guaifenex või võite vajada annuse kohandamist või spetsiaalseid jälgimine ravi ajal, kui teil on mõni eespool loetletud tingimusi.

Guaifenex on valitsuse raseduse kategooria C. See tähendab, et ei ole teada, kas Guaifenex kahjustab sündimata last. Ärge kasutage seda ravimit ilma eelnevalt oma arstiga nõu, kui te olete rase.

Guaifenex eritub rinnapiima ja võib kahjustada imikule. Ärge kasutage seda ravimit ilma eelnevalt oma arstiga rääkimata, kui te toidate rinnaga last.

Kui olete üle 65-aastane, siis võib olla suurem tõenäosus kõrvaltoimete Guaifenex. Te võite vajada väiksemat annust ravimit.

Guaifenex ei ole heaks kiidetud kasutamiseks lastele alla 6-aastastele lastele.

Võtke Guaifenex täpselt nii nagu arst. Kui sul ei ole aru saanud, küsige apteeker, meditsiiniõde või arst seletada neid teile.

Võtke Guaifenex koos toiduga kui seedehäired toimub.

Ärge purustage ega närige tablette. Neid neelata tervena või nad pooleks murda, kui nad viskas Kergema neelata, kui vaja.

Selleks, et tagada, et saad õige annuse, mõõta vedelal kujul Guaifenex spetsiaalse mõõdata lusika või tassi, mitte tavalise supilusikaga. Kui sul ei ole doosimõõtmise vahendit, küsige apteekrilt, kus saad ühe.

Hoida Guaifenex toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest.

Võtke vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Siiski, kui see on peaaegu käes järgmise annuse, jätke unustatud annus ja võtta ainult järgmise doosi planeeritud. Ärge võtke kahekordset annust ravimit.

Pöörduge arsti poole.

Sümptomid Guaifenex üleannustamise oksendamine, kõrge vererõhk (peavalu, näost punane, nägemishäired), südame rütmihäired ja tuimus sõrmed või varbad.

Kasuta ettevaatlikult sõites, tegutsevad masinad, või täidavad muid ohtlikke tegevusi. Guaifenex võib põhjustada pearinglust. Kui teil tekib pearinglus, et vältida nende tegevust.

Tõsiseid kõrvaltoimeid Guaifenex oodatakse. Lõpetage Guaifenex ja Pöörduge arsti poole, kui teil tekib allergiline reaktsioon (hingamisraskus; kõri sulgumine; huulte, keele või näo turse või nõgestõbi).

Teised vähem tõsised kõrvaltoimed võivad olla tõenäolisem. Jätkake Guaifenex ja rääkige oma arstiga, kui teil tekivad

Teised kõrvaltoimed on loetletud siin võib esineda ka. Rääkige oma arstile kõikidest kõrvaltoimetest, mis tunduvad ebatavalised või tülikast.

Kuidas ma peaksin Guaifenex?

Ärge võtke Guaifenex kui olete võtnud monoaminooksüdaasi inhibiitoreid (MAOI), nagu isocarboxazid (Marplan) (Nardil) või tranüültsüpromiin (Parnate) on viimase 14 päeva jooksul. Ohtlik ravimite koostoime võib kaduda tuues kaasa tõsiseid kõrvaltoimeid.

Süda ravimeid nagu metüüldopaks (Aldomet), reserpiin (Serpalan, Serpasil) ja guanetidiini (Ismelin) võib olla vähenenud mõju. Rääkige oma arstiga enne Guaifenex.

Ärge kasutage teiste üle leti köha, külmetuse, allergia, toitumine, või unerohud, võttes samal ajal Guaifenex küsimata oma arsti või apteekriga. Muud ravimid võivad sisaldada ka guaifenesiin, fenüülpropanoolamiin või muude sarnaste narkootikume. Sul võib kogemata liiga palju selliseid ravimeid.

Drugs, mis on loetletud siin võib ka suhelda Guaifenex. Rääkige oma arstiga ja apteeker Enne ükskõik millise retsepti või üle leti ravimeid, kaasa arvatud taimseid tooteid.

Apteeker on täiendavat informatsiooni Guaifenex kirjutatud tervishoiutöötajad, mida võib lugeda.

Pea meeles, hoiab ning kõik muud ravimite lastele kättesaamatus kohas, ei jaga teie ravimid teistega, ja kasutage seda ravimit ainult ettenähtud märge.

Lahtiütlus: Kõik jõupingutused on tehtud, et tagada esitatud teabe ( “Multum”) on täpne, up-to-date ja täielik, kuid mingit garantiid tehakse selle kohta. Narkomaania Siin sisalduv teave võib aega tundlikud. Multum informatsioon on koostatud kasutamiseks tervishoiutöötajate ja tarbijate Ameerika Ühendriikides ja seetõttu Multum ei garanteeri, et kasutab väljaspool Ameerika Ühendriigid on asjakohane, kui konkreetselt märgitud teisiti. Multum narkootikumide andmed ei toeta ravimid, diagnoosida patsienti või soovitada ravi. Multum narkootikumide teave on informatiivne ressurss mille eesmärk on aidata litsentseeritud tervishoiutöötajate eest hoolitsemisel patsientidel ja / või täita tarbijate loeb seda teenust, mis täiendab ja ei asenda, teadmisi, oskusi, teadmisi ja otsuse tervishoiutöötajate. Puudumine hoiatus antud ravim või ravimite kombinatsioon kuidagi tuleks tõlgendada näitamaks, et ravimi või ravimikombinatsiooni ohutu ja efektiivne või asjakohane antud patsiendile. Multum ei võta endale vastutust mis tahes tervishoiuaspektis manustada abiga informatsiooni Multum annab. Siin sisalduv teave ei ole ette nähtud kõikide võimalike kasutusviiside, suunad, ettevaatusabinõud, hoiatusi koostoimete, allergilisi reaktsioone või kõrvaltoimeid. Kui teil on küsimusi ravimite te kasutate, pidage nõu oma arsti, õe või apteekriga.

5.03.2 / 14/03.

Saadavus tootevalikus lõpetatud

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

Külmetushaiguse sümptomid Benadryl, difenhüdramiin, kloorfeniramiin metasiini DM, Tussionex Pennkinetic, päevakübar, Alka-Seltzer Plus Cold, Benadryl allergia, Vicks Dayquil Päevane külma / gripp, Virtussin DAC, Drixoral, Actifed, brompheniramine, Benadryl Laste allergia, Primatene, Vicks Nyquil D külmetuse ja gripi Öö Relief, Percogesic, Theraflu gripp, külm ja köha pulber, kampri aktuaalne, efedriin / guaifenesiin, Kloori Trimeton, Coricidin HBP külma ja gripp

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Mis juhtub üleannustamise korral?

Mida tuleks vältida?

Millised on võimalikud kõrvaltoimed Guaifenex?

Millised teised ravimid mõjutavad Guaifenex?

Guaifenex (guaifenesiin / fenüülefriinile / fenüülpropanoolamiiniga)