granisetroon transdermaalne

Ravimite klassi: oksendamist

Kasutab granisetroon

Farmakoloogiline klassi: serotoniin retseptori antagonisti 5-HT3

granisetroon on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Suhe granisetrooni järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon granisetroon või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju granisetroon transdermaalne lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Kuigi asjakohased uuringud seost vanuse mõju granisetroon transdermaalne ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel ei geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme on dokumenteeritud kuupäeva. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud südame, maksa või neeru probleemidele, mis võivad vajada patsientidele ettevaatusega granisetrooni transdermaalne.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades granisetroon

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate granisetroon, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades granisetroon mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades granisetrooni ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades granisetroon mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada granisetrooni. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Arst ütleb teile, kui palju plaastreid kasutada, kus neid rakendada, ning kui tihti neid rakendada. Ärge kasutage rohkem plaastreid või kohaldada neid sagedamini kui arst on soovitanud.

Et kasutada plaastrit

Annus granisetrooni puhul erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid granisetrooni. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Hoidke laigud toatemperatuuril suletud anumas, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Pärast eemaldamist kasutatud plaaster, korda plaastri pooleks koos kleepuvad pooled. Veenduge, et see kõrvaldada varjatud laste ja lemmikloomad.

Pöörduge arsti poole, kui tugev iiveldus ja oksendamine jätkub haiglast lahkudes või vähiravi keskus.

Raske nahareaktsioonid võivad kasutamise ajal plaastrit. Eemaldage plaaster ja kontrollida oma arstile, kui teil on nahalööve, sügelus, punetus, ega nahaärritust, kui te plaastrit.

Pöörduge kohe arsti poole, kui hakkate valu või paistetus kõhu piirkonnas. Need võivad olla märgid tõsisest mao või soolestiku probleemid.

Õige kasutamine granisetrooni

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal granisetroon

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Iiveldus / oksendamine, kemoteraapiast põhjustatud lorasepaam, Ativani ondansetroon, Zofran, deksametasoon, metoklopramiid Reglan, Decadron

Iiveldus / oksendamine, Postoperative ondansetrooni Zofran, metoklopramiid Reglan, Zofran ODT, Emend, granisetrooni Aloxiga

Iiveldus / oksendamine, kiirguse poolt indutseeritud ondansetrooni Zofran, Zofran ODT, granisetrooni Kytril, Zuplenz, Granisol

 või minna liituda granisetroonilahusega tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

granisetroon kõrvaltoimed

granisetroon