grand mal krambid teste ja diagnoosimine

Arst küsib üksikasjalik kirjeldus aresti, mis on väga oluline diagnoosi. Sest inimesed, kes on grand mal hood minestada ja ei mäleta oma krambid, kirjeldus peab tulema inimesi, kes on tunnistajaks krambid.

Arst võib proovida kindlaks teha, kas konkreetne vallandada, nagu intensiivne kasutamine, vali muusika, vilkuvad tuled (nagu need, mida põhjustab mängud või televisioon) või unetus, mille ees oma krambid. Kuid enamik inimesi ei ole tuvastatav või järjepidev vallandada.

haiguslugu

Kui olete olnud arestimisega arst tavaliselt täidab neuroloogiline et katsed

neuroloogiline eksam

Ta võib ka esitada küsimusi, et hinnata oma mõtlemist, otsustusvõimet ja mälu.

Vereanalüüsid võivad tellida vastavalt vajadusele kontrollida probleeme, mis võivad põhjustada või vallandada krambid.

Arst võib oletada, skaneerib või testid eesmärk on tuvastada kõrvalekaldeid ajus.

Elektroentsefalogrammi (EEG). EEG näitab elektrilist aktiivsust aju elektroodide kaudu kinnitatud peanahka. Inimesed, kellel on epilepsia sageli muutusi oma normaalset aju lained, isegi kui nad ei krambide.

lihaste seisund

Mõnel juhul võib arst soovitada video-EEG jälgimine, mis võivad vajada haiglaravi. See võimaldab oma arsti võrrelda – sekundhaaval – käitumist täheldatud krampe oma EEG muster täpselt, et samal ajal.

See võrdlus aitab teie arst täpselt tüüpi krambid pead, mis aitab kindlaks kõige sobivamad ravivõimalusi, ja see võib aidata tagada, et diagnoos krambid on õige.

Brain imaging. Kompuutertomograafia (CT) ja magnetresonantstomograafia (MRI) üksikasjalikumat pilti oma aju ja võib paljastada kasvajad, tsüstid ja strukturaalsete kõrvalekallete.

Ajal kompuutertomograafia või MRT, siis pikali polsterdatud tabel, mis libiseb masin. Oma peaga on, mis püsib traksidega, et parandada täpsust kui piltide aju on võetud.

Motor sümptomid

Vereanalüüse ja skaneerib