grand mal krambid ravile ja narkootikumid

Mitte igaüks, kes on üks hoog on veel üks, ja kuna krambid võivad olla üksikjuhtum, võib arst otsustada mitte alustada ravi enne, kui olete olnud rohkem kui üks. Ravi hõlmab tavaliselt anti-arestimise ravimeid.

Paljud ravimid on kasutatud epilepsia ja krambid, nagu

Ravimid

Õige ravim ja annus võib olla keeruline. Arst tõenäoliselt esimene ette nähtud ühe ravimi suhteliselt madala annuse ja suurendab siis annust järk-järgult, kuni teie krambid hästi kontrollitud.

Rasedus ja krambid

Paljud inimesed epilepsiaga suudavad krampide vältimiseks võttes ainult üks ravim, kuid teised vajavad rohkem kui üks. Kui olete proovinud kahe või enama ühe ravirežiimide edutult võib arst soovitada üritab kombinatsioon kahest narkootikume.

Selleks, et saavutada parim krampide kontrolli võimalik võtta ravimeid täpselt nii, nagu ette nähtud. Alati helistada oma arstile enne teis retseptiravimid, leti ravimeid või ravimtaimi.

Ja kunagi lõpetage oma ravimit ilma arstiga nõu pidamata.

Kerged kõrvaltoimed krambivastase ravimid võivad sisaldada

Rasestumisvastaste ja anti-arestimise ravimid

Veel-halbu kõrvaltoimeid, mis tuleb viia oma arsti poole otsekohe hulka

Lisaks ravimi Lamictal on seostatud suurenenud risk aseptilise meningiidi, põletik kaitsev membraanid, mis katavad aju ja seljaaju, mis on sarnane bakteriaalne meningiit.

Naised, kes on olnud eelmise krambid tavaliselt suudavad olla terve raseduse. Sünnidefekte seotud teatud ravimid võivad mõnikord tekkida.

Eelkõige valproehappe on seostatud ja kognitsioonipuuetele neuraaltoru defektide, nagu spina bifida. American Academy of Neurology soovitab, et naised väldivad valproehappe raseduse ajal, sest riskid lapsele.

Arutage neid oma arstiga. Kuna risk sünnidefektide ja kuna rasedus võib muuta ravimi taset, eelarvamus planeerimine on eriti oluline, et naised, kes on olnud krambid.

Mõningatel juhtudel võib osutuda otstarbekaks muuta annus krambihoogude vastast ravimit enne või raseduse ajal. Ravimid võivad olla sisse harvadel juhtudel.

Samuti on oluline teada, et mõned anti-arestimise ravimid võivad mõjutada tulemuslikkust suukaudse rasestumisvastase (rasestumisvastased) ravimeid. Kui rasestumisvastaseid on esmatähtis, pidage nõu oma arsti, et hinnata, kas teie ravi suhtleb oma suukaudse rasestumisvastase, ja kui muud rasestumisvastast tuleb arvestada.