gosereliinilahus nahaalust

Therapeutic Klass: kasvajavastane aine

Kasutab gosereliinilahus

Farmakoloogilise Klass: luteiniseeriv hormoon vabastav hormoon agonist

Kui manustada regulaarselt implantaadi gosereliin töötab iga päev väheneke östrogeeni ja testosterooni veres.

Vähendades östrogeeni organismis on üks viis endometrioosi ja rinnavähk, ja aitab õhuke emaka limaskesta enne operatsiooni. Gosereliin takistab kasvu koe endometrioosiga seotud täiskasvanud naistel ravi ajal ja kuni 6 kuud pärast ravi katkestamist.

Vähendades testosterooni organismis on üks viis ravivad eesnäärmevähk.

Allasurumine östrogeeni saab õhuke luud või aeglustada nende kasvu. See on probleem täiskasvanud naistel, kelle luud enam kasvab nagu luud lastele. See on põhjus, miks gosereliinilahus kasutatakse ainult kuni 6 kuud täiskasvanud naistel, keda raviti endometrioosi.

gosereliinilahus tuleb anda ainult või järelevalve all oma arstiga.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Suhe gosereliinilahus järgmine tuleks kaaluda

Enne Kasutades gosereliinilahus

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon gosereliinilahus või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju gosereliinilahus lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga gosereliinilahus eakatel meestel. Kuid ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud eakatele naistele.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate gosereliinilahus, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades gosereliinilahus mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades gosereliinilahus ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise gosereliinilahus. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle gosereliinilahus. gosereliinilahus manustatakse pildistatud nahka lähedal magu. gosereliinilahus võib manustada üks iga 28 päeva või üks kord iga 3 kuu jooksul. Teie ajakava sõltub põhjusel te kasutate gosereliinilahus. Et püsida õigel ajakava ravimit, veenduge, et hoida kõiki kohtumisi.

On väga oluline, et te jätkuvalt saada ravimit, isegi pärast te tunnete end paremini.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et gosereliinilahus töötab korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi.

Naissoost patsiendid: Te ei tohiks saada gosereliinilahus kui te olete rase või võib rasestuda. Kasutades gosereliinilahus raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Teie rasestumisvastaseid tablette ei pruugi töötada nii hästi ajal, kui saate gosereliinilahus. Kasutage mittehormonaalset rasestumisvastast koos oma pillid, et hoida rasestumise ajal, kui saate gosereliinilahus ja vähemalt 12 nädalat pärast ravi. Mittehormonaalset rasestumisvastaseid sisaldab tupe spermitsiidid, kondoomid, membraanid ja emakakaela mütsid. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Naissoost patsiendid: Ajal, mil te saate gosereliinilahus, menstruatsiooni ei pruugi olla regulaarse või te ei pruugi olla menstruatsioon üldse. See on oodata, kui ravitakse gosereliinilahus. Kui regulaarne menstruatsioon jätkata ravi ajal või ei alga 2 kuni 3 kuud pärast te lõpetate gosereliinilahus, pidage nõu oma arstiga.

Kui te esimest korda hakata kasutama gosereliinilahus vähiravi, mõned sümptomid võivad süveneda lühikest aega. Sa võid ka uued sümptomid. Sul võib olla luuvalu, seljavalu, ega probleeme urineerimisel. Need sümptomid peaks parandama mõne nädala jooksul. Rääkige oma arstile, kui teil on mingeid uusi sümptomeid või teie sümptomid süveneda.

Meespatsientidel: gosereliinilahus võib mõjutada veresuhkru taset. Kui teil on diabeet ja märgata muutusi tulemusi veres või uriinis suhkur testid, pidage nõu oma arstiga.

Meespatsientidel: gosereliinilahus võib suurendada riski saada südameatakk või insult. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on valu rinnus või kõhus, segadust, kahekordne nägemine, peavalu, iiveldus ja oksendamine, aeglane kõne, higistamine, vaeva öeldes, ega probleeme liigub käte, jalgade või näolihaseid.

gosereliinilahus võib põhjustada langused luutiheduse, mis võivad viia osteoporoosi või nõrgenenud luud. Arutage arstiga, kuidas seda riski mõjutab teid.

Õige kasutamine gosereliinilahus

gosereliinilahus võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, häälekähedus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, või suhu, kui te kasutate gosereliinilahus.

Võta kohe oma arstile, kui teil on mingeid muutusi oma südamerütmi. Sa võid tunda pearinglust või minestada, või siis võib olla kiire, raskepärane, või ebakorrapärane südametegevus. Veenduge, et teie arst teaks, kui teie või keegi teie pereliikmetest on esinenud südame rütmihäired probleem nagu QT pikenemist.

Süstekoha vigastus võib tekkida pärast gosereliinilahus. Helistage oma arstile kohe, kui teil on mõni järgmistest sümptomitest: kõhuvalu või kõhuvalu, ülespuhutud või täis tunne, peapööritus, pearinglus või minestamine või hingeldus.

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et te kasutate gosereliinilahus. Tulemused mõnede analüüside võib mõjutada gosereliinilahus.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal gosereliinilahus

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus Kategooria X Mitte kasutada raseduse ajal

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Eesnäärmevähi östradiooli, Premarin’i, Luproni, Estrace, bikalutamiid, Casodexiga

gosereliinilahus kõrvaltoimed

gosereliinilahus

Endometrioos Luproni, Depo-Provera, medroksüprogesteroon, Provera, noretindroon, Ortho Tri-tsükleeni

Rinnavähi, Palliatiivne östradiooli, tamoksifeeni, Premarin’i, testosteroon, Estrace, Megace

Veritsustõbi traneksaamhapet Zoladex, gosereliinilahus, Cyklokapron, dekstraanist, kõrge molekulmassiga, trasülool