gonorröa valmistub oma ametisse

Kui te arvate, on gonorröa, siis oled tõenäoliselt alustada nähes oma perearsti või üldarsti. Kui teie gonorröa põhjustab komplikatsioone, siis võib nimetatud spetsialistid.

Kuna kohtumiste saab lühidalt ja kuna seal on sageli palju jahvatatud katmiseks, et see on hea mõte olema hästi ette valmistatud oma ametisse. Siin on mõned andmed, mis aitavad teil saada valmis oma ametisse, samuti seda, mida oodata oma arsti.

Mida sa saad teha

Aega oma arstile on piiratud, seega valmistades küsimuste loetelu aitab teil teha enamiku oma aega koos. Nimekiri oma küsimustele kõige olulisem vähem oluline juhul, kui aeg otsa saab. Gonorröa, mõned põhilised küsimused pidage nõu oma arsti sisaldama

Mida ootate oma arsti

Lisaks küsimustele, et olete valmis nõu oma arsti, ärge kartke küsida küsimusi ajal oma ametisse kui teil on raske mõista midagi, arst ütleb.

Arst võib küsida mitmeid küsimusi. Olles valmis vastama neile võivad rohkem aega hiljem katta teiste punktide soovite tegeleda. Arst võib teha

Seksist hoiduda, kuni näete oma arstiga. Hoiata oma seksuaalpartnereid, et sul on nähud ja sümptomid, nii et nad võivad kaaluda näha oma arstid testimiseks.

Mida saab teha vahepeal