gonorröa teadus

Valitud Research

theernment toetab ühtset, multidistsiplinaarne programm uuringute Neissesria gonorrhoeae (gonococci). Teadlased üritavad mõista, kuidas gonococci rakke nakatada samas kõrvalehoidumine kaitseid inimese immuunsüsteemi. Uuringud jätkuvad, et leida

Üheskoos on need jõupingutused on viinud ja viib veelgi parandada diagnoosimise ja ravi gonorröa. Samuti võivad viia arengut tõhus vaktsiin gonorröa.

Teine oluline valdkond gonorröa teadus muret antibiootikumi (ravim) vastupanu. See on eriti oluline, sest liinide N. gonorhoeae mis on vastupidavad soovita antibiootikumiravi on suurenenud ja muutuvad levinud Ameerika Ühendriikides. Need sündmused lisada kiireloomuline uurimistööd ja arendada uusi antibiootikume ning ennetada antibiootikumiresistentsuse levikut .; theernment toetab ka teadus- arendada aktuaalne mikroobitõrjevahendite (antimikroobsete preparaatidega, mis saab appled tupes), et vältida gonokokknakkused.

Teadlased on kindlaks täielik geneetiline kood, või jada (geneetiline plaan), et N. gonorrhoeae genoomi. Nad kasutavad seda teavet, et aidata meil paremini mõista, kuidas bakter põhjustab haigust ja muutub resistentseks antibiootikumide suhtes.