GONAL-f RFF nahaalust

Therapeutic Klass: inimese folliikuleid stimuleeriva hormooni Kombineeritud

Kasutab GONAL-f RFF

Farmakoloogilise Klass: inimese folliikuleid stimuleeriva hormooni

Beetafollitropiini aitab arendada munad naised, kes ei ole võimeline rasestuma, sest probleeme ovulatsiooni. Mõned naised kasutavad seda ravimit samas õpib viljakuse programm nimega kunstliku viljastamise (ART). ART kasutab menetlusi, näiteks in vitro viljastamise (IVF) või embrüo siirdamise (ET). Beetafollitropiini kasutatakse koos inimese kooriongonadotropiini (hCG) nendes menetlustes.

Follistim® AQ Kasseti kasutatakse ka naiste tervete munasarjad kellele tehakse reproduktiivse menetlusi nagu IVF või seemneraku tsütoplasmasse süstimine (ICSI) vältel. Seda ravimit kasutatakse koos inimese kooriongonadotropiini (hCG) nendes menetlustes.

Beetafollitropiini kasutatakse koos inimese kooriongonadotropiini (hCG), et parandada sperma tootmist meestel.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades GONAL-f’i RFF

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju follitropiin beeta süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud seost vanuse mõju follitropiin beeta süsti pole tehtud ka eakatel inimestel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad follitropiin beeta. See ei pruugi olla omased GONAL-f’i RFF. Palun lugege hoolikalt.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit. Ravim manustatakse shot naha all (meeste ja naiste) või lihasesse (ainult naistele).

Beetafollitropiini kasutatakse teise hormooni inimese kooriongonadotropiini (hCG). Õigel ajal, arst või õde teile seda ravimit.

See ravim on kaasas patsiendi juhiseid. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arsti või apteekriga, kui teil on mingeid küsimusi.

See ravim on saadaval kahes vormis: kassett ja kolvi. Küsige oma arstilt, mis ravimvormis on õige.

Sa võid olla õpetanud, kuidas anda ravimit kodus. Kui te kasutate seda ravimit kodus

Kui te kasutate Follistim® AQ kassett

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Helista oma arstile või apteekrile juhiseid.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Õige kasutamine follitropiin beetat

Võite salvestada Follistim® AQ kassett või süsti külmkapis või toatemperatuuril. Kui teil salvestada ravimit toatemperatuuril, siis ainult hea olla maksimaalselt 3 kuud, kui aegumiskuupäev on väiksem kui 3 kuud. Kui Follistim® AQ kassett on nõelaga läbistatud, võib seda säilitada kuni 28 päeva. Hoida kolbampull varjus.

Visake kasutatud nõelad ja süstlad raske, suletud mahutis, et nõelad ei torka läbi. Hoidke pakendit eemal lastest ja koduloomadest.

Küsige oma apteekrilt, arst või õde, milline on parim viis võõrandada konts meditsiin, klaastaara (viaalid), kassetid ja muud tarvikud. Te ei tohiks kasutada mis tahes konts meditsiin klaaspurk (viaal) või kassett.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused, kui te kasutate seda ravimit, veendumaks, et ravim on töökorras ja kontrollida soovimatuid tagajärgi. Vere- ja uriinianalüüsid on vaja veenduda, et ravim töötab korralikult.

Helistage oma arstile kohe, kui arvate, et olete rasestunud, kui te kasutate seda ravimit. Teil võib olla suurem risk emakavälise raseduse kui te rasestute IVF või ICSI korra. Emakaväline rasedus võib olla tõsine ja eluohtlik seisund. Samuti võib see põhjustada probleeme, mis võivad raskendada teil rasestuda tulevikus.

See ravim võib suurendada riski, tromb, südameatakk või insult. See on tõenäolisem inimestel, kellel on juba südamehaigus. Võta kohe oma arstile, kui teil on valu rinnus, pigistustunne rinnus, kiire või ebaregulaarne südametöö, ebatavaline punetus või soojust, naha suurenenud köha, hingamisraskus, äkki hingamisraskused öösel, või ebanormaalne paistetus pahkluude või jalgade. Need võivad olla sümptomid tõsised südameprobleemid või vere hüübimist.

Naistele, kes kasutavad seda ravimit

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal GONAL-f’i RFF

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus Kategooria X Mitte kasutada raseduse ajal

GONAL-f RFF kõrvaltoimed

Gonal-f RFF (folliikuleid stimuleeriv hormoon)

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Folliikuleid stimuleerimine urofollitropiin, MENOPUR GONAL-f, folliikuleid stimuleeriv hormoon, Follistim, menotropiinid

Ovulatsiooni Clomid, klomifeen, HCG, Pregnyl, kooriongonadotropiini (hCG), Ovidrel, Novarel, MENOPUR

Hüpogonadism, Mees testosterooni, AndroGel®, Axiron, HCG, Depo-Testosteroon, Testim, Androderm, Pregnyl

 või minna liituda GONAL-f’i RFF tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.