glükopürrolaadil

Therapeutic Klass: Seedetrakti Agent

Kasutab glükopürrolaadil

Farmakoloogilise Klass: Kolinoblokeerivad

Glükopürrolaat võib kasutada ka teiste haiguste korral nagu määrab arst.

glükopürrolaadil on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Suhe glükopürrolaadil järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon glükopürrolaadil või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga glükopürrolaadil lastel 3 kuni 16-aastaseks saamiseni. Kuid ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud lastel alla 3-aastastele.

Puuduvad andmed selle kohta, kas risk glükopürrolaadi indutseeritud kahjulikud mõjud on eakatel suurenenud, kuid see tuleks kasutada ettevaatlikult, sest eakatel patsientidel on suurem tõenäosus ealise maksa, neeruhaigus, südamehaigused, või eesnäärme . See võib nõuda annuse kohandamist või hoolikat jälgimist eakatel patsientidel glükopürrolaadil.

Enne Kasutades glükopürrolaadil

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate glükopürrolaadil, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades glükopürrolaadil mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades glükopürrolaadil ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise glükopürrolaadil. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Arst ütleb teile, kui palju glükopürrolaadil kasutada ja kui sageli. Annust võib vaja muuta mitmeid kordi, et teada saada, mis sobib kõige paremini teie või teie laps. Ärge kasutage ravimit rohkem või kasutada seda sagedamini, kui arst on soovitanud.

glükopürrolaadil kaasas patsiendi infolehte. Lugege ja järgige juhiseid sisestada hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Mõõda suulise vedelikku märgistatud mõõtelusikas, süstla või meditsiini tassi. Keskmine leibkond tl tohi omada õigust koguse vedelikuga.

Sa peaksid glükopürrolaadil vähemalt üks tund enne või kaks tundi pärast sööki.

Annus glükopürrolaadi on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste glükopürrolaadil. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse glükopürrolaadil, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et oma arsti või teie lapse arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, veendumaks, et glükopürrolaadil töötab korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi.

Õige kasutamine glükopürrolaadil

Te ei tohi võtta kaaliumkloriid tabletid või muu kaaliumi toidulisandeid (tableti või kapsli kujul), samas kasutab glükopürrolaadil. Kasutades neid ravimeid koos võivad põhjustada hilinenud liikumine kaaliumi täiendada läbi söögitoru ja mao.

glükopürrolaadil võib põhjustada kõhukinnisust või kõhulahtisust. Kõhukinnisus või kõhulahtisus võivad olla varajane sümptom tõsine soole probleem. Loobuge glükopürrolaadil ja pidage nõu oma arsti, kui teil või teie lapsel on kõhukinnisus, kõhulahtisus, kõhuvalu või mao- kõhus (turse), valu, iiveldus või oksendamine.

Loobuge glükopürrolaadil ja pidage nõu oma arsti kohe, kui teie laps ei suuda urineerida, on kuivad mähkmed või aluspesu või sümptomid on järgmised kasutades glükopürrolaadil: nutt, ärrituvus, vähenes sagedus uriini või raskendatud või valulik urineerimine.

Kui teil või teie lapsel tekivad nahalööve, nõgeslööve või allergiline reaktsioon glükopürrolaadil, lõpetage ravimi kasutamine ja pöörduge oma arsti poole niipea kui võimalik.

glükopürrolaadil võib teie või teie lapse higi vähem, põhjustades oma kehatemperatuuri tõsta. Olge eriti ettevaatlik, et vältida ülekuumenemist treeningu ajal või kuuma ilmaga võtmise ajal glükopürrolaadil, sest ülekuumenemine võib põhjustada kuumarabanduse.

glükopürrolaadil võib teie või teie lapse uniseks või põhjustada nägemise hägustumist. Vältida sõidu masinatega, või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole tähelepanelik.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal glükopürrolaadil

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

glükopürrolaadil kõrvaltoimed

glükopürrolaadil

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Süljevool Cuvposa

Anesteesia fentanüül, lidokaiini aktuaalne, hüostsamiini, ketamiin, propofooli

Haavandtõbi pantoprasooli Protonix, famotidiin Pepcid, Librax, Robinul

KOK, hooldus Spiriva, SYMBICORTiga, albuterooliga, Advair Diskus’es, Ventolin, PROAIR HFA