glükopürrolaadil (suukaudne) kirjeldus ja kaubamärgid

Glükopürrolaadil kasutatakse raviks maohaavandid täiskasvanutel. Samuti kasutatakse kroonilise, raske süljevoolus põhjustavad teatud neuroloogiliste haiguste puhul (näiteks ajuhalvatus) lastel 3-16-aastastele lastele. See ravim on antikoliinergilisele.

Glükopürrolaat võib kasutada ka teiste haiguste korral nagu määrab arst.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Tableti; Solution

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga glükopürrolaadil lastel 3 kuni 16-aastaseks saamiseni. Kuid ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud lastel alla 3-aastastele.

Allergia

Puuduvad andmed selle kohta, kas risk glükopürrolaadi indutseeritud kahjulikud mõjud on eakatel suurenenud, kuid see tuleks kasutada ettevaatlikult, sest eakatel patsientidel on suurem tõenäosus ealise maksa, neeruhaigus, südamehaigused, või eesnäärme . See võib nõuda annuse kohandamist või hoolikat jälgimist eakatel patsientidel glükopürrolaadil.

pediaatriline

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

vanurite

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Muud koostoimed

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teisi terviseprobleeme

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Doseerimine

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Arst ütleb teile, kui palju seda ravimit kasutada ja kui sageli. Annust võib vaja muuta mitmeid kordi, et teada saada, mis sobib kõige paremini teie või teie laps. Ärge kasutage ravimit rohkem või kasutada seda sagedamini, kui arst on soovitanud.

See ravim on kaasas patsiendi infolehte. Lugege ja järgige juhiseid sisestada hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Mõõda suulise vedelikku märgistatud mõõtelusikas, süstla või meditsiini tassi. Keskmine leibkond tl tohi omada õigust koguse vedelikuga.

Sa peaksid seda ravimit võtta vähemalt üks tund enne või kaks tundi pärast sööki.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

vahelejäänud annus

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

ladustamine

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et oma arsti või teie lapse arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, veendumaks, et see ravim ei tööta korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi.

Te ei tohi võtta kaaliumkloriid tabletid või muu kaaliumi toidulisandeid (tableti või kapsli kujul), samas on selle ravimi kasutamist. Kasutades neid ravimeid koos võivad põhjustada hilinenud liikumine kaaliumi täiendada läbi söögitoru ja mao.

See ravim võib põhjustada kõhukinnisust või kõhulahtisust. Kõhukinnisus või kõhulahtisus võivad olla varajane sümptom tõsine soole probleem. Selle ravimi kasutamist lõpetada ja pidage nõu oma arsti, kui teil või teie lapsel on kõhukinnisus, kõhulahtisus, kõhuvalu või mao- kõhus (turse), valu, iiveldus või oksendamine.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja pidage nõu oma arsti kohe, kui teie laps ei suuda urineerida, on kuivad mähkmed või aluspesu, või on järgmised sümptomid selle ravimi kasutamise ajal: nutt, ärrituvus, vähenes sagedus uriini või raskendatud või valulik urineerimine.

Kui teil või teie lapsel tekivad nahalööve, nõgeslööve või allergiline reaktsioon selle ravimi võtmise lõpetada ravimi ja pidage nõu oma arstiga niipea kui võimalik.

See ravim võib teie või teie lapse higi vähem, põhjustades oma kehatemperatuuri tõsta. Olge eriti ettevaatlik, et vältida ülekuumenemist treeningu ajal või kuuma ilmaga, kui te kasutate seda ravimit, sest ülekuumenemine võib põhjustada kuumarabanduse.

See ravim võib teie või teie lapse uniseks või põhjustada nägemise hägustumist. Vältida sõidu masinatega, või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole tähelepanelik.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.