glükopürrolaadil (sissehingamise) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Kasutage seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see ja ei kasuta seda sagedamini kui teie arst määras. Samuti ei lõpe selle ravimi kasutamist ilma arstiga nõu. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Sissehingatud glükopürrolaadil kaasas pakendi infoleht. Loe kasutusjuhendit hoolikalt enne ravimi kasutamist. Kui te ei saa aru suunas või te ei ole kindel, kuidas inhalaatorit kasutada, küsige oma arstilt, et näidata teile, mida teha. Samuti pidage nõu oma arsti regulaarselt kontrollima, kuidas inhalaatorit kasutada, veendumaks, et kasutate seda õigesti.

Kasutage seda ravimit spetsiaalse inhalaatorit nimetatakse Seebri ™ Neohaler®. Ravimit kapsel ei tohi alla neelata. See pannakse ainult sisse Neohaler inhalaatorit, mis on koos paketiga. See seade avab kapsel ja laeb pulber meditsiini kapslist õhku kambris. Seejärel hingake pulber läbi huuliku. Teie hooldaja näitab, kuidas inhalaatorit kasutada.

Kasutage seda ravimit iga päev samal ajal.

Ärge lõpetage selle ravimi kasutamist või muud hingamist ravimeid, mis arst on teile ette, kui sa ei ole seda arutanud oma arstiga.

ladustamine

Inhalaatorit

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, jätke unustatud annus vahele ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.