glükagooni diagnostikakomplekt

Therapeutic Klass: Glükoos määruse Antihypoglycemic

Kasutab glükagooni diagnoosimiskomplekt

Glükagooni ka kasutatud x-ray testid mao ja soolestiku parandada katsetulemused lõõgastab lihaseid kõht ja soolestik. See muudab ka testimise mugavam patsiendile.

Glükagoon võib kasutada ka teiste haiguste korral nagu määrab arst.

Glükagooni on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei kuulu toote märgistamist, glükagooni kasutatakse teatud patsientidel, kellel haigus või toimumas teatud meditsiiniliste protseduuride

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Ravim on välja uuritud lastel ja efektiivne annuste ei ole näidanud, et põhjustada erinevad kõrvaltoimeid või probleeme kui see täiskasvanutel.

Enne Kasutades glükagooni diagnoosimiskomplekt

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad noorematel täiskasvanutel. Kuigi ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamiseks glükagooni eakate kasutamiseks teistes vanuserühmades, see ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui see noorematel täiskasvanutel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad glükagooni. See ei pruugi olla omased glükagooni Diagnostic Kit. Palun lugege hoolikalt.

Glükagooni on erakorraline meditsiin ja tuleb kasutada ainult arsti juhiste järgi. Veenduge, et teil ja teie pereliikmel või sõber täpselt aru, millal ja kuidas kasutada seda ravimit enne, kui see on vajalik.

Glükagoon, komplekti pudeliga sisaldava pulbriga meditsiinis ja süstla vedelikuga täidetud segada meditsiinis. Juhised segamiseks ja ravimi süstimist on pakendis. Loe juhiseid hoolikalt ja küsige tervishoiutöötaja täiendavaid selgitusi, kui vaja.

Glükagooni ei tohiks segada pärast aegumiskuupäeva trükitud komplekt ja üks pudel. Kontrollige kuupäeva regulaarselt ja vahetage ravimit enne selle kehtivuse lõppemist. Trükitud aegumiskuupäev ei kehti pärast segamist, kui kasutamata jäänud tuleb hävitada.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Diabeediga patsiendid peavad olema teadlikud hüpoglükeemia sümptomeid (madal veresuhkru tase). Need sümptomid võivad tekkida väga lühikese aja jooksul ning võib tuleneda

Kui ei ole parandatud, hüpoglükeemia põhjustab teadvusekaotust, krambid (hood), ja võib-olla surma. Varajane hüpoglükeemia sümptomeid on: ärevus, käitumist muuta sarnane purjus, nägemishäired, külm higi, segadus, jahe kahvatu nahk, keskendumisraskused, unisus, suurenenud isu, kiire pulss, peavalu, iiveldus, närvilisus, õudusunenäod, rahutu uni , värisemine, ebaselge kõne, ja ebatavaline väsimus või nõrkus.

Hüpoglükeemia sümptomeid võib erineda inimeselt inimesele. On oluline, et te õppida oma märke madal veresuhkru tase, nii et saate seda ravida kiiresti. See on hea mõte ka, et kontrollida oma veresuhkru kinnitada, et see on madal.

Õige kasutamine glükagooni

Sa peaksid teadma, mida teha, kui sümptomid madala veresuhkru tekkida. Söömine või joomine midagi, mis sisaldab suhkrut, kui sümptomid madala veresuhkru esimene ilmuvad tavaliselt vältida nende süvenemist ning tõenäoliselt teeb kasutamise glükagooni tarbetu. Hea allikad suhkrut sisaldavad glükoosi tablette või geeli, maisisiirup, mesi, suhkur kuubikuteks või laua suhkur (lahustada vees), mahl või nondiet karastusjoogid. Kui sööki ei ole planeeritud kiiresti (1 tund või vähem), siis tuleb ka süüa kerge suupiste, nagu kreekerid ja juustu või pool võileiva või juua klaas piima, et hoida oma veresuhkru läheb jälle maha. Sa ei tohi süüa kõvad kommid või rahapajad, sest suhkur ei saa teie vereringesse piisavalt kiiresti. Samuti ei tohi süüa kõrge rasva-, näiteks šokolaadi, sest rasv aeglustab suhkru vereringesse jõudmist. Pärast 10 kuni 20 minutit, kontrollida oma veresuhkru uuesti, et veenduda see ei ole veel liiga väike.

Ütle, et keegi teid oma arstile või haiglasse kohe, kui sümptomid ei parane pärast söömist või joomist magus toit. Ära püüa sõita ise.

Kui rasked sümptomid nagu krambid (hood) või teadvusetus ilmnemisel diabeedihaige ei tohi anda midagi süüa ega juua. On võimalus, et ta võib põhjustada lämbumise alates ei neelamine õigesti. Tuleb glükagooni manustada ja patsiendi arst tuleks kutsuda korraga.

Kui osutub vajalikuks, et süstida glükagooni, pereliige või sõber peaks teadma järgmist

Hoidke oma arsti informeerida kõikidest hüpoglütseemilised episoode või glükagooni kasutamist ka siis, kui sümptomid on edukalt kontrollitud ja seal tundub olevat jätkuvalt probleeme. Täielik teave on vajalik arsti, et pakkuda parimat võimalikku ravi igasugustes tingimustes.

Asenda oma pakkumine glükagooni niipea kui võimalik, juhul teise hüpoglütseemilised episoodi esinemisel.

Sa peaksid kandma meditsiinilise tuvastamise (LD) käevõru või kett üldse korda. Lisaks peaksid kaasas LD kaart, mis loetleb oma tervisliku seisundi ja ravimeid.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal glükagooni diagnoosimiskomplekt

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Glükagooni diagnoosimiskomplekt kõrvaltoimed

glükagooni

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Hüpoglükeemia glükagooni, GlucaGen’iga, diasoksiini, Proglycem

Diagnoos ja uurimine glükagooni, mannitool, arginiin, L-arginiin, Lexiscan, GlucaGen’iga, Thyrogen’ile Aplisol, Tubersol, inuliin, regadenosoonile, Gastrografin