glucovance: kasutusalad, annuse & kõrvaltoimeid

Mis on Glucovance?

Glucovance kasutatakse 2. tüüpi diabeedi ravis. See ravim ei ravimiseks 1. tüüpi diabeet.

Glucovance võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Te ei tohiks kasutada Glucovance kui teil on raske neeruhaigus või on riigi ketoatsidoosi (võtke ühendust oma arstiga ravi insuliin).

oluline info

Kui teil on vaja mingit tüüpi röntgen või kompuutertomograafia kasutades värvaine, mis süstitakse veeni, siis on vaja ajutiselt peatada, võttes Glucovance.

Mõned inimesed välja laktatsidoosi metformiini võtmisel. Pöörduge arsti poole, kui teil on isegi kerged sümptomid, nagu: lihasvalu või nõrkus, tuimus või külmatunne kätel ja jalgadel, hingamisraskused, kõhuvalu, iiveldus koos oksendamisega, aeglane või ebaühtlane pulss, peapööritus või väga nõrk või väsinud.

Enne kui võtate Glucovance, rääkige sellest oma arstile, kui teil on maksa- või südamehaigus, ajalugu südameatakk või insult või ensüümi puudulikkus, mida nimetatakse glükoosi-6-fosfaat dehüdrogenaasi defitsiit (G6PD).

Te ei tohiks kasutada Glucovance kui te olete allergiline gliburiidi või metformiini või

Enne ravimi võtmist

kui teil on raske neeruhaigus

kui te kasutate ka bosentaanil (kuni kopsu arteriaalse hüpertensiooni raviks); või

kui teil on seisund ketoatsidoosi (võtke ühendust oma arstiga ravi insuliin).

Kui teil on vaja mingit tüüpi röntgen või kompuutertomograafia kasutades värvaine, mis süstitakse veeni, siis on vaja ajutiselt peatada, võttes Glucovance.

Mõned inimesed on metformiini arendada tõsine seisund, mida nimetatakse laktatsidoosi. See võib olla tõenäolisem, kui teil on maksa- või neeruhaigus, südamepuudulikkus, raske infektsioon, kui olete dehüdreeritud või kui te tarvitate suurtes kogustes alkoholi. Räägi oma arstiga teie risk.

Veendumaks Glucovance on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

neeruhaigus

ensüümi puudulikkus, mida nimetatakse glükoosi-6-fosfaat dehüdrogenaasi defitsiit (G6PD)

maksahaigus; või

südamehaigus või ajalugu infarkt või insult.

Glucovance eeldatavalt ei kahjusta loodet. Sarnased diabeet ravimeid on põhjustanud tõsiseid hüpoglükeemia vastsündinutel, kelle emad olid kasutanud ravimit lähedal tarneaeg. Rääkige oma arstile, kui olete rase või plaanite rasestuda ravi ajal.

Ei ole teada, kas see ravim eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Sa ei tohi last rinnaga toita, võttes samal ajal Glucovance.

Teatud suuline diabeedi ravimid võivad suurendada teie risk tõsiste südameprobleemide. Siiski ei ole teie diabeedi ravi võib kahjustada südant ja teisi organeid. Rääkige oma arstiga riskidest ja kasu, võttes Glucovance.

Võtke Glucovance täpselt nii, nagu arst on teile määranud. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Arst võib aeg-ajalt muuta teie annust, veendumaks, et saada parimaid tulemusi. Ärge võtke seda ravimit suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav.

Võtke Glucovance koos toiduga. Teie veresuhkrut tuleb sageli kontrollida, ja te peate teiste vereproove oma arsti kabinetti.

Madal veresuhkur (hüpoglükeemia) võib juhtuda, et igaüks, kes on diabeet. Sümptomiteks on peavalu, nälg, higistamine, segasus, ärrituvus, peapööritus või nõrk. Hoidke alati käepärast suhkrut teiega, kui teil on madal vere suhkrusisaldust. Suhkur allikad on mahl, kõvad kommid, küpsised, rosinad, ja mitte-dieet sooda. Ole kindel oma pere ja lähedased sõbrad teavad, kuidas teid aidata hädaolukorras.

Kui teil on raske hüpoglükeemia ja ei saa süüa ega juua, kasutage glükagooni süsti. Teie arst saab ette glükagooni avarii süsti komplekt ja öelda, kuidas seda kasutada.

Samuti olge valvas kõrge veresuhkur (hüperglükeemia), nagu suurenenud janu, sagenenud urineerimine, nälg, suukuivus, puuviljane hinge lõhn, unisus, naha kuivus, nägemishäired ja kaalulangus.

Kontrollige oma veresuhkru taset hoolikalt pingeolu-, reisimine, haiguse, operatsiooni või kiirabiauto, jõulise kasutamise, või kui te tarbite alkoholi või toidukordi vahele. Need asjad võivad mõjutada teie glükoositase ning annuse vajadus võib ka muutuda. Ärge muutke Glucovance annust või annustamisskeemi ilma oma arstiga nõu.

Kuidas ma peaksin Glucovance?

Kui teil on vaja operatsiooni, öelge kirurgile, et te kasutate Glucovance. Teil võib tekkida vajadus ravimi kasutamise lõpetamist lühikest aega.

Glucovance on vaid osa ravist programm, mis võib hõlmata ka toitumine, kehaline koormus, kehakaalu kontrolli ja eriarstiabi. Järgige oma arsti juhiseid väga hoolikalt.

Arst võib teil võtta täiendavaid vitamiini B12 kui te võtate Glucovance. Võtke ainult vitamiin B12, mida arst on ette nähtud.

Säilitada toatemperatuuril, eemal niiskusest, soojuse ja valguse.

Tavaline annus täiskasvanutele diabeet tüüp 2

Esmane ravi; 1 tablett (1,25 mg-250 mg) suukaudselt üks kord või kaks korda päevas koos toiduga .; Eelnevalt ravitud patsientidel; 1 tablett (2,5 mg-500 mg) kaks korda päevas suu koos toiduga .; VÕI; 1 tablett (5 Mg- 500 mg) suu kaudu kaks korda päevas koos toiduga .; Kommentaarid: Glucovance tuleks manustada vähemalt 4 tundi enne Kolesevelaam et tagada coleselevam ei imendumise vähendamiseks glüburiidi metformiiniga.

Võtke vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub (kindlasti võtta Glucovance koos toiduga). Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge võtke kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

 Üledoos võib tekitada eluohtlikke hüpoglükeemia.

Sümptomid Raske hüpoglükeemia hulka äärmine nõrkus segasus, värisemine, higistamine, pulsi kiirenemine, vaeva räägib, iiveldus, oksendamine, hingeldus, minestamine ja krambid (tõmblused).

Üleannustamine võib põhjustada laktatsidoosi sümptomid nagu lihasvalu, tuimus, hingamisraskused, oksendamine, südame löögisageduse aeglustumine ja ekstreemset nõrkust.

Vältige alkoholi joomist. See võib alandada veresuhkru taset ja suurendada riski laktatsidoosi, kui te kasutate seda ravimit.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mingeid märke allergiline reaktsioon Glucovance: lööve; raske hingamine; näo, huulte, keele või kõri.

Glucovance doseerimisinfo

Mõned inimesed välja laktatsidoosi metformiini võtmisel. Varajane sümptomid võivad süveneda aja jooksul ja see seisund võib lõppeda surmaga. Lõpetage selle ravimi võtmist ja saada meditsiinilist abi, kui teil on isegi kerged sümptomid nagu

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

lihasvalu või nõrkus

tuimus või külmatunne kätel ja jalgadel

Mis juhtub üleannustamise korral?

hingamisraskused

pearinglus, uimasus, väsimus, või on väga nõrk

kõhuvalu, iiveldus koos oksendamisega; või

Mida tuleks vältida, võttes samal ajal Glucovance?

aeglane või ebaühtlane pulss.

Helistage oma arstile, kui teil on

kahvatu või kollakas nahk, tume uriin, palavik, segadust või nõrkus.

Ühine Glucovance kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

kõhuvalu, iiveldus, oksendamine, kõhulahtisus

külmetushaiguse sümptomid nagu nohu, aevastamine, kurguvalu

peavalu; või

peapööritust.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

On ka palju teisi ravimeid, mis võivad suurendada või vähendada mõju Glucovance alandades veresuhkru taset. See hõlmab retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate praegu ja mõnda ravimit te alustate või lõpetate.

9.02.2016-04-19, 11:59:25.

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Diabeet tüüp 2 metformiin, aspartinsuliinist, glipisiidravi, Januviaga, glimepiriidi, Victoza’ga, Lantus, gliburiidi, pioglitasoon, Invokana, Tradjenta, GLUCOPHAGE Janumet’is Actos, Levemiri Novolog, Humalog, amarüül, Farxiga, ONGLYZAga, Welchol, GLUCOTROL, Trulicity sitagliptiin Bydureon

Glucovance kõrvaltoimeid

Millised teised ravimid mõjutavad Glucovance?

Glucovance (gliburiidi / metformiini)