GLUCOTROL: kasutusalad, annuse & kõrvaltoimeid

Mis on GLUCOTROL?

GLUCOTROL kasutatakse koos dieedi ja kehaliste harjutustega 2. tüüpi diabeedi ravis.

GLUCOTROL võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Te ei tohiks kasutada GLUCOTROL kui teil on seisund ketoatsidoosi (võtke ühendust oma arstiga ravi insuliin).

oluline info

Enne GLUCOTROL, rääkige sellest oma arstile, kui teil on neeru- või maksahaigus, krooniline kõhulahtisus või ummistus oma sooled, glükoos-6-fosfaat dehüdrogenaasi defitsiit (G6PD), häire oma ajuripatsi või neerupealiste, ajalugu südamehaigused, või kui on alatoidetud.

GLUCOTROL on ainult osa terviklikust ravi programmist, mis võivad sisaldada ka toitumine, kehaline koormus, kehakaalu kontrolli ning testida oma veresuhkru taset. Järgige oma dieeti, ravimite ja kasutamise rutiinid väga tähelepanelikult. Muutuvad tahes need tegurid võivad mõjutada teie veresuhkru taset.

Te ei tohiks kasutada GLUCOTROL kui te olete allergiline glipisiidravi, või kui teil on seisund ketoatsidoosi (võtke ühendust oma arstiga ravi insuliin).

Veendumaks GLUCOTROL on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

Enne ravimi võtmist

maksa- või neeruhaigus

krooniline kõhulahtisus või ummistus oma sooled

ensüümi puudulikkus, mida nimetatakse glükoosi-6-fosfaat dehüdrogenaasi defitsiit (G6PD)

häire oma ajuripatsi või neerupealiste

ajalugu südamehaigused; või

Kui teil on alatoidetud.

Teatud suuline diabeedi ravimid võivad suurendada teie risk tõsiste südameprobleemide. Siiski ei ole teie diabeedi ravi võib kahjustada südant ja teisi organeid. Rääkige oma arstiga riskidest ja kasu, võttes GLUCOTROL.

Ei ole teada, kas GLUCOTROL kahjustab sündimata last. Sarnased diabeet ravimeid on põhjustanud tõsiseid hüpoglükeemia vastsündinutel, kelle emad olid kasutanud ravimit lähedal tarneaeg. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda, kui kasutate seda ravimit.

Ei ole teada, kas glipisiidravi eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Rääkige oma arstile, kui te imetate last.

Võtke GLUCOTROL täpselt nii, nagu arst on teile määranud. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Arst võib aeg-ajalt muuta teie annust, veendumaks, et saada parimaid tulemusi. Ärge võtke seda ravimit suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav.

Võtke GLUCOTROL 30 minutit enne sööki. Kui te võtate seda ravimit üks kord päevas, võtta see 30 minutit enne hommikusööki.

GLUCOTROL XL tuleb võtta koos hommikusöögiga.

Ärge purustage, närige või murdke vabastav tablett. Neelake see tervikuna.

Madal veresuhkur (hüpoglükeemia) võib juhtuda, et igaüks, kes on diabeet. Sümptomiteks on peavalu, nälg, higistamine, segasus, ärrituvus, peapööritus või nõrk. Hoidke alati käepärast suhkrut teiega, kui teil on madal vere suhkrusisaldust. Suhkur allikad on mahl, kõvad kommid, küpsised, rosinad, ja mitte-dieet sooda. Ole kindel oma pere ja lähedased sõbrad teavad, kuidas teid aidata hädaolukorras.

Kui teil on raske hüpoglükeemia ja ei saa süüa ega juua, kasutage glükagooni süsti. Teie arst saab ette glükagooni avarii süsti komplekt ja öelda, kuidas seda kasutada.

Samuti olge valvas kõrge veresuhkur (hüperglükeemia), nagu suurenenud janu, sagenenud urineerimine, nälg, suukuivus, puuviljane hinge lõhn, unisus, naha kuivus, nägemishäired ja kaalulangus.

Kontrollige oma veresuhkru taset hoolikalt pingeolu-, reisimine, haiguse, operatsiooni või kiirabiauto, jõulise kasutamise, või kui te tarbite alkoholi või toidukordi vahele. Need asjad võivad mõjutada teie glükoositase ning annuse vajadus võib ka muutuda. Ärge muutke ravimi annust või ajakava ilma arstiga nõu.

Teie veresuhkrut tuleb sageli kontrollida, ja te peate teiste vereproove oma arsti kabinetti.

GLUCOTROL on vaid osa ravist programm, mis võib hõlmata ka toitumine, kehaline koormus, kehakaalu kontrolli veresuhkru testimine ja eriarstiabi. Järgige oma arsti juhiseid väga hoolikalt.

Kuidas ma peaksin GLUCOTROL?

Säilitada toatemperatuuril, eemal niiskusest, soojuse ja valguse.

Võtke vahelejäänud annus 30 minutit enne oma järgmise toidukorra, siis tagasi tavalise graafiku. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge võtke kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Kasuta GLUCOTROL regulaarselt, et saada kõige rohkem kasu. Täitke oma retsepti enne otsa ravim täielikult.

 GLUCOTROL üledoos võib põhjustada eluohtliku hüpoglükeemia.

Sümptomid Raske hüpoglükeemia hulka ekstreemset nõrkust, nägemishäired, higistamine, vaeva räägib, värinad, kõhuvalu, segadust ja krambid (tõmblused).

Vältige alkoholi joomist. See alandab veresuhkru ja võib häirida teie diabeedi ravi.

Kui te võtate coleselevam, hoiduge selle 4 tunni jooksul pärast pildistamist GLUCOTROL.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mingeid märke allergiline reaktsioon GLUCOTROL: lööve; hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri.

Helistage oma arstile, kui teil on

lihtne verevalumeid või verejookse (ninaverejooks, igemete veritsemist), väsimus või hingeldus, kiire südame löögisagedus

iiveldus, ülakõhu valu, sügelus, isutus, tume uriin, savikarva väljaheide, kollatõbi (naha kollasus või silmad)

kahvatu nahk, palavik, segadust; või

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

tuikav peavalu, tugev iiveldus ja oksendamine, kiire või raskepärane südamelöögid, higistamine või janu, tunne nagu võite minestada.

Mis juhtub üleannustamise korral?

Ühine GLUCOTROL kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

kerge iiveldus

Mida tuleks vältida, võttes samal ajal GLUCOTROL?

kõhulahtisus, kõhukinnisus

pearinglus, uimasus; või

nahalööve, punetus või sügelus.

GLUCOTROL kõrvaltoimeid

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Tavaline annus täiskasvanutele diabeet tüüp 2

Algannus: 5 mg (vahetu või prolongeeritud vabanemist) suukaudselt üks kord päevas, 30 minutit enne hommikusööki .; Säilitusravi doos: 2,5 kuni 30 mg (kohese vabastamise) suukaudselt 1 või 2 annusena või 5-20 mg (prolongeeritud vabanemine) suukaudselt 1 või 2 annusena.

Tavapärane Eakad Annuse diabeet tüüp 2

Algannus: 2,5-5 mg suukaudselt üks kord päevas. Annused võib suurendada 1 või 2-nädalaste intervallidega 2,5 kuni 5 mg / kg ööpäevas kaupa.

Paljud teised ravimid võivad suurendada või vähendada mõju GLUCOTROL alandades veresuhkru taset. See hõlmab retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate praegu ja mõnda ravimit te alustate või lõpetate.

9.02.2015-10-15, 02:49:15

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Diabeet tüüp 2 metformiin, aspartinsuliinist, glipisiidravi, Januviaga, glimepiriidi, Victoza’ga, Lantus, gliburiidi, pioglitasoon, Invokana, Tradjenta, GLUCOPHAGE Janumet’is Actos, Levemiri Novolog, Humalog, amarüül, Farxiga, ONGLYZAga, Welchol, Trulicity sitagliptiin , Bydureon, Jardiance

GLUCOTROL doseerimisinfo

Millised teised ravimid mõjutavad GLUCOTROL?

GLUCOTROL (glipisiidravi)