globaalse uurimistöö mali

theernment-rahastatavate tegevuste

Teaduse edusammud

USA suursaadik Mali, Paul A. Folmsbee ja Mali kõrgharidus- ja teadusministeerium, Mountaga Tall, allkirjastasid memorandumi. Credit: USA saatkond, Bamako, Mali

Mali on merepiirita Lääne-Aafrika riik, millel on väga kihistunud kliima: kuum ja kuiv põhja ja märg ja niiske lõunas. Malaaria on üks riigi peamised põhjused kannatuste ja surma eest ning enam kui 30 protsenti kõigist ambulatoorse haiglaskäigud, vastavalt Maailma Terviseorganisatsiooni. Toidu ja vee kaudu levivad haigused, kaasa arvatud hepatiit A, kõhutüüfus, ja schistosomiasis, on ka levinud, eriti lähedal Nigeri jõgi.

Esiletõstetud

USA ja Mali Vabariigi taas oma suhte läbi vastastikuse mõistmise memorandumi (MOU), et edendada uuringuid ja koolitus troopilistes ja nakkushaigused. Twoernments viimati tegid koostööd leviku tõkestamiseks, Ebola viirus epideemia puhkemise Mali eelmisel aastal. theernment säilitab International Center for Excellence in Research (ICER) Malis arendada ja toetada teadusuuringute programmide abil koostööd kohalike teadlased. umbes theernment on Mali ICER Program.

theernment on kohapeal töötajaid pealinnas Bamakos, töötades tihedas koostöös arstiteaduskond ülikooli Sciences, tehnika ja tehnoloogia Bamako (USTTB). theernment teadlased on olnud aktiivne Mali alates 1980. aastate lõpust; 2002. aastal USTTB valiti theernment rahvusvahelise Center for Excellence in Research, mille missioon on õppimine troopiline ja nakkushaiguste ohustatud piirkondades.

Tähtsündmused theernment koostöövõrgustik, mille USTTB sisaldama järgmisi

Theernment kliinilises uuringus Ülikooli Bamako Malis on näidanud, dramaatiline ja kestev mõju doksütsükliin ravida infektsioon Mansonella perstans, liigi roundworm levib inimestele hammustamine midges. See on esimene tõhus ravi leitud selle tähelepanuta troopilised haigused, mis on levinud osades Aafrika ning Kesk- ja Lõuna-Ameerikas.

 umbes randomiseeritud uuringus doksütsükliini M. perstans infektsioon.

Malaaria ning koolituskeskus pakub Base for Advanced Research ja koolitus Mali

theernment tähistab 20-aastane partnerlus Mali Teadlased

Ametikohtade malaaria uurimisprogrammi tegevust 1989. aastal; Kliinilise paiku testida kandidaadi malaaria vaktsiini ja läbi viia uuringuid malaaria ja lümfisüsteemi filariasis; Launch Center for Research ja koolitus (Centre de Recherche et de Formation – SEREFO) projekti, mis ühendab arste ja teadlasi Mali ja Ameerika Ühendriikide uurida HIV / AIDS ja tuberkuloos ja pakkuda koolitust Aafrika teadlased; Asutamine Mali Service Center, mis pakub haldus / rahaliste infrastruktuuri theernment ja otherernment teaduslikku koostööd juures USTTB ja mujal; Umbes Mali Service Center TELLIN Mali Service Center finants- ja haldusabi