glimepiriidi (suukaudne) kirjeldus ja kaubamärgid

Glimepiriidi kasutatakse kõrge veresuhkru taset põhjustatud 2. tüüpi diabeeti. Seda võib kasutada üksi või kombinatsioonis insuliiniga või teise suukaudseid ravimeid nagu metformiin. 2. tüüpi diabeedi, insuliini toodab kõhunääre ei ole võimalik saada suhkru importi keharakkudesse, kus see võib toimida. Selle ravimi kasutamine aitab alandada vere suhkrut, kui see on liiga kõrge ning aitab taastada kuidas te kasutate toidu energiat .. Mõned inimesed saavad 2 tüüpi diabeedi toitumine üksi või dieedi ja füüsilise koormuse. Pärast spetsiaalselt planeeritud dieedi ja teostamisel on alati oluline, kui teil on suhkurtõbi, isegi siis, kui te võtate ravimeid. Korralikult tööle, summa glimepiriidi võtate peavad olema tasakaalus tüüp ja kogus toitu süüa ja summa kasutamise sina. Kui te muudate oma dieeti, treeningu, või nii, siis tahan oma veresuhkru et teada saada, kui see on liiga madal. Arst õpetab, mida teha, kui see juhtub.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju glimepiriidi lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

tablett

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga glimepiriidi eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus, et veresuhkur on madal ja vananemisega seotud probleeme neerudega, mis võib vajada ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide glimepiriidi.

Allergia

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

pediaatriline

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

vanurite

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Muud koostoimed

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Teisi terviseprobleeme

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Doseerimine

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Järgige hoolikalt erilist söömisharjumused oma arsti saatis sulle. See on väga oluline osa kontrolli all hoida, ja on vajalik juhul, kui ravim on korralikult tööle. Samuti kasutada regulaarselt ja test veresuhkru või uriinis vastavalt juhendile.

Sa peaksid seda ravimit võtta koos hommikusöögiga või esimese peamine söögikord.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

vahelejäänud annus

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

ladustamine

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

See on väga oluline jälgida hoolikalt mingeid juhiseid oma tervishoiu meeskond umbes

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil esineb rinnus valu või ebamugavustunne, iiveldus, valu või ebamugavustunnet kätes, lõualuu, selja või kaela õhupuudus; higistamine või oksendamine, kui te kasutate seda ravimit. Need võivad olla sümptomid tõsine südamehaigus, sealhulgas südameinfarkti.

Liiga palju glimepiriidi võib põhjustada madal veresuhkru tase (hüpoglükeemia), kui seda kasutatakse teatud tingimustel. Sümptomid madala veresuhkru tuleb ravida, enne kui nad viia teadvuse kaotuseni (kulgeb läbi). Erinevad inimesed võivad tunda erinevaid sümptomeid madala veresuhkru. On oluline, et te õppida, millised sümptomid madala veresuhkru siis tavaliselt on nii, et saate seda ravida kiiresti ja helistada keegi oma tervishoiu meeskond kohe, kui teil on vaja nõu.

Sümptomid madala veresuhkru hulka ärevus; käitumist muuta sarnane purjus; ähmane nägemine, külm higi, segasus, jahe, kahvatu nahk, mõtlemis-, uimasus; liigne nälg; kiire pulss, peavalu (jätkuv); iiveldus; närvilisus, õudusunenäod ; rahutu uni; värisemine; segane kõne või ebatavaline väsimus või nõrkus.

Kui sümptomid madala veresuhkru esine, siis sööge glükoosi tablette või geeli, maisisiirup, mett või suhkrut kuubikuteks või juua mahla, mitte-dieet karastusjookide või suhkrut vees lahustunud. Samuti kontrollige oma vere madala veresuhkru taset. Glükagooni kasutatakse hädaolukordades, kui rasked sümptomid nagu krambid (tõmblused) või teadvusetus tekkida. Kas glükagooni komplekt saadaval koos süstla või nõela, ja teame, kuidas seda kasutada. Teie leibkonnast ka peaksid teadma, kuidas seda kasutada.

See ravim võib põhjustada pearinglust, unisust või uimasust kui nad tavaliselt. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või teha muud tööd, mis teil vaja olla tähelepanelik, või ei suuda mõelda ka.

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergilised reaktsioonid, sh anafülaksia. Need tingimused võivad olla eluohtlikud ja nõuavad kohest arstiabi. Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil on kobrutamisega või punane nahalööve, sügelus, suur, lööbesarnased turse näo, silmalaugude, huulte, keele, kõri, käte, jalgade, jalad või suguelundid; hingamisprobleemid või rinnus, kui te kasutate seda ravimit.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.