genoomika uuring on suunatud rinnavähiga naistel

Genoomika uuring on suunatud rinnavähiga naistel

1 kommentaarid Posted

Rinnavähi genoomi giidiga ravi uuringus, mida tuntakse ILU uuring, et töötada välja individualiseeritud ravi naistel rinnavähk.

Uuring on mõeldud naistele, kes on äsja diagnoositud rinnavähk ja planeerimine on kemoteraapiat enne operatsiooni (nimetatakse ka neoadjuvant keemiaravi).

Üks fookuses on põhjus, miks praegune standard keemiaravi toimib hästi mõned patsiendid, kuid mitte teiste jaoks. Teine võimalus on töötada ravimeid, et parandada ja Individuaalset ravi põhineb kasvaja geneetiline make-up.

State-of-the-art genoomika vahendeid kasutatakse, et võimaldada teadlastel mõista, miks mõned kasvajad vastata paremini kui teised keemiaravi.

Geneetiline informatsioon kogutakse nii patsientide kasvajad samuti nende verd, et võimaldada täielikuks analüüsiks kõik genoomimuutuste mis mõjutavad vastuseks erinevate keemiaravi ravimitega, mida manustatakse uuringu ajal.

Biopsiaproovid võetud Rinnakasvaja uuringu ajal võimaldab teadlastel võime säilitada ja kasvatada patsiendi vähkide laboratoorsetes hiired (väljaspool keha), et testida ja leida kõige keemiaravi ravimi (te), mis kõige paremini iga patsiendi kasvaja.

Need ksenograftides (nimetatakse ka avatare) pakkuda kõige realistlikum reprodutseerimine patsiendi kasvaja ja parim võimalus uurijad esile tuua hooldamine ravimite väljatöötamisel kohandatud tulevaste patsientide põhineb geneetilise meik kasvaja.

Uuring hõlmab ka molekulaarsete rindade pildistamine (MBI), uus pildistamise vahend, mis aitab arstidel parem pilt rinnavähk. MBI toodab täpsema pildi kasvaja asukohast ja suurusest annab teavet selle kohta, kuidas kasvaja reageerib keemiaravi.

Kõik naised on äsja diagnoositud invasiivse rinnavähi planeerimine saada neoadjuvant keemiaravi saavad osaleda uuringus, kes

Osalejad jälgisid onkoloogidele koos pildistamine (sealhulgas MRI ja MBI skaneerimine), et näha, kuidas nende kasvajate vastata keemiaravi.

Kasvajakoes ja kogutakse vereproovid mitmel ajahetkel uuringus. Esimene biopsia teostatakse enne mistahes keemiaravi, teine ​​pärast 12-nädalast keemiaravi ning lõpuks kude kasvaja kogutakse ajal operatsiooni.

Kasvaja imaging tehakse samaaegselt punkti mis biopsiad kogutakse. Naised osalevad uuringus jälgitakse tähelepanelikult 5 aastat.

Järgi mind vidistama kell @ SherylNess1. Liituge arutelu #livingwithcancer.

koos

Sheryl M. Ness, R. N.

Järgi on Twitter; @ SherylNess1

Patsiendid, kellel on krooniline hetalh tingimusi ja inimesed ja nende pered otsivad pakkujad, kes omaks ja praktika patsiendi ja perekeskne hooldus. See tähendab pakkujad, kes näevad patsientidel ja perekondade kolleegidega hooldus, tunnustades ja väärtustades teadmisi ja kogemusi patsientidele ja peredele tuua võrdväärse liikmena hetalh hooldus meeskond. Ma kasutan sõna kolleeg, mitte partnerlus, sest see eeldab erinevat tüüpi realtionship. Mõiste kolleegi peegeldab arusaama teadmisi ja kogemusi toonud suhe. See mõiste ei de-väärtus olulisi teadmisi ja kogemusi arstid, kuid tunnistab, et panus patsiente ja perekondi on võrdselt väärtuslikud kui protsessi diagnoosi toimub ja otsused tehakse ravi kohta. See kontseptsioon eeldab suhtumise ja kultuuri muutused physicians.Equally oluline colleagueship üksikute ravi on mõttekas kaasamine patsientide ja perede hetalh hoolduse programm ja poliitika väljatöötamist, elluviimist ja hindamist. Patsiendid ja peredele, kes kasutavad sageli hetalh tervishoiusüsteem on väärtuslikke teadmisi, kuidas süsteemid tõesti tööd, mitte seda, kuidas need olid mõeldud töötama. Nad on sageli ekspert tulemas loomingulisi lahendusi probleemidele ja on hindamatu õpetamisel hetalh spetsialistid teiste süsteemide hooldust. Sest hetalh süsteem oleks tõesti patsiendi ja perekeskne nad ei tohi sisaldada vaid vaid lisada rolli patsiendi ja perekonna nõuandjate komiteede kogu süsteemi.

On õigus keemiaravi enne operatsiooni; Kas 1,5 cm või suurem kasvaja ilma vähi mujal (välja arvatud ehk nende lümfisõlmedes); ei ole rase või rinnaga toitmise ajal