gazyva

Mis on Gazyva?

Gazyva kasutatakse kombinatsioonis teise vähiravim nimega kloorambutsiil raviks kroonilise lümfoidse leukeemia (CLL).

Gazyva kasutatakse ka kombinatsioonis vähi ravimit nimega bendamustiin raviks follikulaarse lümfoomi (teatud tüüpi mitte-Hodgkini lümfoom).

Kui teil on kunagi olnud B-hepatiit, Gazyva võib põhjustada selle tingimuse tagasi tulla või süveneda. Sa pead sageli vereanalüüse, et kontrollida teie maksafunktsiooni ravi ajal ja mitu kuud pärast te lõpetate selle ravimi kasutamist.

oluline info

Gazyva võib põhjustada tõsiseid viirusinfektsioon aju, mis võib viia puude või surma. Helistage oma arstile kohe, kui teil on mingeid muutusi oma vaimse seisundi, nägemise vähenemine või kõnehäired või jalgsi.

Sa ei tohiks saada Gazyva kui te olete allergiline obinutuzumab.

Veendumaks Gazyva on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

hepatiit B või muud maksaprobleemid

Enne selle ravimi saamist

südamehaigus

kõrge vererõhk

aktiivne või hiljuti infektsioon; või

kui te võtate verd õhem (varfariini tarvitamist Jantoven) või teisi ravimeid, mis takistavad vere hüübimist (klopidogreel Plavixi Ticlid, ja teised).

Ei ole teada, kas Gazyva kahjustab sündimata last. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda, kui kasutate seda ravimit.

Ei ole teada, kas obinutuzumab eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Sa ei tohi last rinnaga toita selle ravimi kasutamise ajal.

Gazyva süstitakse veeni kaudu IV. Tervishoiuteenuse osutaja teile seda süsti.

Gazyva on toodud 28-päevase ravitsükli ja võid ainult vaja ravimit võtma esimese 1-2 nädala jooksul iga tsükli. Arst otsustab, kui kaua ravida teid seda ravimit.

Teile võidakse anda teiste ravimitega, et vältida teatud kõrvaltoimed Gazyva.

Obinutuzumab võib alandada vere rakud, mis aitavad teie vere hüübimist. Seda saab teha lihtsamaks veritsema vigastuse. Teie veres võib vaja olla kontrollida sageli.

Kui teil on kunagi olnud B-hepatiit, Gazyva võib põhjustada selle tingimuse tagasi tulla või süveneda. Sa pead sageli vereanalüüse, et kontrollida teie maksafunktsiooni ravi ajal ja mitu kuud pärast te lõpetate selle ravimi kasutamist.

Helistage oma arstile juhiseid, kui te ei pane kohtumine oma Gazyva süsti.

Tavaline annus täiskasvanutele eest Krooniline lümfoidne leukeemia

Esialgne Cycle: 100 mg IV 1. päeval 900 mg IV 2. päeval, siis 1000 mg IV päevadel 8 ja 15 .; -Kui Korral patsientidel, kes ei täida Initial Cycle, Day 1 doos võib suunduda Esialgne Cycle, 2. päev annus .; Järgnevates tsüklites: 1000 mg IV 1. päeval iga järgneva 28 päeva jooksul; Ravi kestus: Gazyva manustatakse 6 ravitsükli jooksul 28 päeva iga .; Kommentaarid; -Premedicate Enne iga infusiooni .; -Ärge Manustada intravenoosse boolusena .; -Monitor Verepilt regulaarselt .; -Administer Tervishoiutöötaja asjakohase meditsiinilise abi hallata raske infusioonireaktsioonidest mis võib lõppeda surmaga, kui need tekivad .; Vastu tähis; -The Patsientide raviks eelnevalt ravimata kroonilise lümfoidse leukeemia, kombinatsioonis kloorambutsiil.

Ära saada “live” vaktsiini kasutamise ajal Gazyva. Live vaktsiinide hulka leetrite, mumpsi, punetiste (MMR), rotaviirus, tüüfuse, kollapalaviku, tuulerõugete (tuulerõuged), zoster (vöötohatis), ja nina gripp (influenza) vaktsiin.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mingeid märke allergiline reaktsioon Gazyva: lööve; raske hingamine; näo, huulte, keele või kõri.

Gazyva võib põhjustada tõsiseid viirusinfektsioon aju, mis võib viia puude või surma. Helistage oma arstile kohe, kui teil on mingeid muutusi oma vaimse seisundi, nägemise vähenemine või kõnehäired või jalgsi. Need sümptomid võivad hakata järk-järgult ja süvenevad kiiresti.

Kuidas Gazyva andnud?

Mõned kõrvaltoimed võivad tekkida süstimise ajal. Öelge oma hooldajale kohe, kui tunnete peapööritust või iiveldust, või on valu rinnus, hingamisraskused, oksendamine või kõhulahtisus.

Öelge oma hooldajale kohe, kui teil on

palavik, igemed, valusad haavandid suus, valu neelamisel, naha haavandid, külmetus või gripp sümptomid, köha, hingamisraskused

Sinakad, ebatavaline veritsus (nina, suu, vagiina või pärasoole), lilla või punane pisikesteks täpid naha all

kahvatu nahk, peapööritus või hingeldus, kiire südame löögisagedus, keskendumisraskused

pearinglus, segasus, nägemishäired, tasakaalu kaotamine või koordineerimine, kõnehäired või jalgsi

maksaprobleemid – iiveldus, ülakõhu valu, sügelus, väsimustunne, isutus, tume uriin, savikarva väljaheide, kollatõbi (naha kollasus või silmad); või

märke kasvajarakkude jaotus – alaselja valu, veri uriinis, vähe või üldse mitte urineerimisel; tuimus või kihelustunne suu ümber; lihasnõrkus või tihedust; kiire või aeglane pulss, nõrk pulss, hingeldus; segadust, minestamine.

Ühine Gazyva kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

palavik

köha; või

lihaste või liigeste valu.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Mis juhtub üleannustamise korral?

Teised ravimid võivad suhelda obinutuzumab, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate praegu ja mõnda ravimit te alustate või lõpetate.

2.03.2016-03-10, 00:37:49

doseerimisinfo

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Mida tuleks vältida?

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Krooniline lümfoidne leukeemia rituksaani, rituksimaabiga, tsüklofosfamiid, tsütoksaanile Imbruvica, ibrutinib, kloorambutsiilist, bendamustiin, immuunglobuliini veenisisene, Privigen, fludarabiini, Treanda

Follikulaarse lümfoomiga rituksaani, rituksimaabiga interferoon alfa-2b, Zydelig, idelalisib, intron A, obinutuzumab

Gazyva kõrvaltoimeid

Millised teised ravimid mõjutavad Gazyva?

Gazyva (obinutuzumab)