gantsükloviiril suukaudse, intravenoosse

Kliiniline toksilisuse Gantsikloviri sisaldab granulotsütopeeniat, aneemia ja trombotsütopeenia. Loomkatsetes gantsükloviirist kantserogeenne, teratogeenne ja põhjustas aspermatogeneesi. Gantsükloviiril on näidustatud ainult CMV infektsiooni profülaktikaks patsientidel kaugelearenenud HIV-nakkuse risk CMV infektsiooni, hooldus CMV retiniidi immuunpuudulikkusega patsientidel ning CMV infektsiooni profülaktikaks tahkel Siirdatud organiga. Kuna gantsükloviiril seostatakse riski kiiremat määr CMV retinitis progresseerumist, siis tuleks kasutada hooldusravispetsialistide ainult nendel patsientidel, kelle jaoks on see risk tasakaalustada seotud kasulikkus vältides päevas veeniinfusioonist.

Kliiniline toksilisuse gantsükloviirravi naatrium süstimiseks sisaldab granulotsütopeeniat, aneemia ja trombotsütopeenia. Loomkatsetes gantsükloviirist kantserogeenne, teratogeenne ja põhjustas aspermatogeneesi. Gantsikloviir naatrium süstimiseks on näidustatud kasutamiseks ainult ravis tsütomegaloviiruse (CMV) retinitis immuunpuudulikkusega patsientidel ja ennetamiseks CMV infektsiooni patsientidele tsütomegaloviirusinfektsiooni risk.

Kasutab gantsükloviiril

Therapeutic Klass: viirusevastane

Farmakoloogilise Klass: viiruse DNA polümeraasi inhibiitor

Keemiline Klass: Guanosiin nukleosiidi analoogi

Gantsikloviir kasutatakse sümptomite raviks (CMV) infektsiooni silmade inimestel, kelle immuunsüsteem ei tööta täielikult. See hõlmab patsiente, kellel on omandatud immuunpuudulikkuse sündroomi (AIDS). Gantsükloviiril ei ravi see silmapõletik, kuid see võib aidata hoida sümptomid sagenemist. Seda kasutatakse ka aidata vältida CMV infektsiooni patsientidel, kes saavad organi või luuüdi siirdamine, samuti kaugelearenenud inimese immuunpuudulikkuse viiruse (HIV) nakkuse. Gantsükloviiril võib kasutada muid tõsiseid CMV infektsioonide määrab arst. Kuid see ei tööta ravis teatud viirused, nagu tavaline külmetus või gripp.

gantsükloviiril võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid, kaasa arvatud aneemia ja muud vere probleeme. Enne ravi alustamist Gantsükloviiriga, teie ja teie arst peaks rääkima hea gantsükloviiril teevad samuti riske kasutamist.

Gantsükloviiril tuleb manustada ainult või järelevalve all oma arstiga.

Enne Kasutades gantsükloviiril

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest gantsükloviiril järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon gantsükloviirile või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Gantsikloviir võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid igal patsiendil. Seetõttu on eriti oluline, et te arutada lapse arsti hea, et gantsükloviiril võib teha ka riske kasutamist.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad nooremate täiskasvanute või kui nad põhjustavad erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel. Ei ole spetsiifilist informatsiooni võrdlemisel kasutada Gantsikloviri eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate gantsükloviirina eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades gantsükloviiril ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades gantsükloviiril mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutamiseks gantsükloviirravi. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

On oluline, et te võtate gantsükloviiril kapsleid koos toiduga. See on veenduda ravimile täieliku imenduda kehasse ja töötab korralikult.

Et saada parimaid tulemusi, gantsükloviiril tuleb täieliku töötlemise aeg. Samuti gantsükloviiril töötab paremini, kui esineb pidev summa veres. Selleks, et aidata hoida summa konstantne, gantsükloviiril tuleb regulaarselt määrata.

Annus gantsükloviirravi on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid gantsükloviirravi. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Gantsükloviiril võib vähendada valgete vererakkude sisaldus veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Samuti võib alandada vereliistakute arvu, mis on vajalikud nõuetekohase vere hüübimist. Kui see juhtub, on olemas teatud ettevaatusabinõusid saab võtta, et vähendada nakkuse või verejooks

Kasutamine rasestumisvastaseid soovitatakse nii meestele kui naistele. Naised peavad kasutama tõhusaid rasestumisvastaseid meetodeid saamise ajal gantsükloviiril. Mehed peaksid kasutama kondoomi ravi ajal gantsükloviiril ja vähemalt 90 päeva jooksul pärast ravi lõpetamist.

On väga oluline, et teie arst kontrollib teid regulaarselt külastab iga vere probleeme, mis võivad olla põhjustatud gantsükloviiril.

Kui teil on CMV retinitis: Samuti on väga oluline, et teie silmaarst (silmaarsti) kontrollida oma silmi regulaarselt külastab, sest see on ikkagi võimalik, et teil on mõned nägemise kaotus ajal gantsükloviiril ravi.

Õige kasutamine gantsükloviirravi

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Taolised ravimid gantsükloviiril võib mõnikord põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid nagu veri probleemide vastu, need on kirjeldatud allpool. Arutage neid võimalikke mõjusid oma arstiga.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal gantsükloviiril

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Tsütomegaloviirusinfektsioone Valtrex, valacyclovir, Valcyte’iga, gantsükloviirina valgantsikloviiri, CytoGam, Cytovene, tsütomegaloviirus immuunglobuliini

CMV Retinitis Valcyte’iga gantsükloviiril oftalmoloogilised, valgantsikloviiri, tsidofoviirravi, foskarnetiga, Foscavir, Cytovene, fomivirsen oftalmoloogilised, Vistide Vitrasert

gantsükloviiril kõrvaltoimed

gantsükloviiril