ganireliksiga (subkutaanselt) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Et kasutades ganireliksiga ohutud ja usaldusväärsed kui võimalik, siis tuleks aru saada, kuidas ja millal seda ravimit kasutada ja millist mõju võib oodata. Pakendi infoleht antakse teid täidetud retsepti ja annab palju üksikasju kasutamise kohta ganireliksiga. Loe info hoolikalt ja küsige arstilt tahes lisateavet või selgitusi.

Vahel ganireliksiga saab süstitav kodus. Kui te kasutate seda ravimit kodus

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Helista oma arstile või apteekrile juhiseid.

ladustamine

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Visake kasutatud nõelad ja süstlad raske, suletud mahutis, et nõelad ei torka läbi. Hoidke pakendit eemal lastest ja koduloomadest.

Küsige oma apteekrilt, arst või õde, milline on parim viis võõrandada jäänud ravimid ja muud tarvikud.