gamunex

Immunoglobuliini veenisisest (IGIV) tooted on teatatud olevat seotud neerupuudulikkusega, äge neerupuudulikkus, osmootse nefroosist ja surm. Kasuta ettevaatlikult patsientidel, kellel on eelsoodumus äge neerupuudulikkus ja hallata minimaalse kontsentratsiooni kättesaadav ja minimaalne infusioonikiiruses võimalik sellistel patsientidel. Kiirema neerupuudulikkus olid seotud IGIV tooteid, mis sisaldavad sahharoosi. Glükoos-vabad tooted sisaldavad Bivigam (TM), Flebogamma (R) 5% DIF, Flebogamma (R) 10% DIF, Gammaplex (R), Gammagard Liquid (R), Gammagard S / D, Gammaked (TM), Gamunex (R ) -C ,, Octagam (R) 10% ja Privigen (R). Tromboos võib tekkida või ilma tuntud riskifaktoreid. Tromboosi risk suureneb koos kõrges eas, pikaajaline immobilisatsioon, hüperkoagulatiivsete tingimused, ajalugu venoosse või arteriaalse tromboosi, östrogeeni kasutamine, püsikateetrid Kesk-veresoonkonna kateetrid, hüperviskoossusele ja südame-veresoonkonna riskitegureid. Riskiga patsientide tromboosi, hallata IVIG minimaalne annus ja infusiooni kiirus teostatav. Tagada piisav vedeliku patsientidel enne manustamist. Monitor sümptomite tromboosi ja hinnata vere viskoossust patsientidel on risk hüperviskoossusele.

Kasutab Gamunex

Therapeutic Klass: Immuunsüsteemi Serum

See ravim on anda ainult või järelevalve all oma arstiga.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei kuulu toote märgistamist, immuunglobuliini kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga immuunglobuliini süsti lastel. Mõned tooteid kasutatakse ainult lastel, kes on 2 või 3-aastased ja vanemad, ja muud tooted ei ole ette nähtud kasutamiseks lastel. Immunoglobuliini süstimiseks kasutada primaarse humoraalse immuunpuudulikkuse (PI), idiopaatiline trombotsütopeeniline purpur (ITP), ja kroonilise immunoloogilise purpur lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud kasutamiseks krooniline põletikuline demüeliniseerivast polüneuropaatia (CIDP) või multifokaalne motoorne neuropaatia (MMN).

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga immuunglobuliini süsti eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud vere hüübimise häired, neeruhaigus või südamehaigus, mis võib eeldada ettevaatusega patsientidel, kes said immuunglobuliini süstimiseks.

Enne Kasutades Gamunex

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad immuunglobuliini. See ei pruugi olla omased Gamunex. Palun lugege hoolikalt.

Arst või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid, kui tulistas ühte lihaseid, või kui lask naha all.

See ravim on kaasas patsiendi infolehte. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Kuigi sa ravitakse immuunglobuliini süsti, ei ole mingit immuniseerimise (vaktsiinid) ilma arsti nõusolekuta. Elusvaktsiinide ei tohi anda 3 kuud pärast immuunglobuliini.

Gammagard Vedelik, Gammaked ™, Gamunex®-C ja Hizentra® tooteid võib anda kodus patsientidele, kes ei pea olema haiglas või kliinikus. Neid manustatakse infusioonina naha all kord nädalas. Hizentra® toode võib esitada ka iga 2 nädala tagant. Kui te kasutate seda ravimit kodus, arst õpetab, kuidas valmistada ja ligunema meditsiinis. Sulle näidatakse keha piirkondades, kus ravimit on võimalik anda. Kasutage teist keha pindala iga infusiooni. Jälgida, kui annate infusioonina, veendumaks, et pöörata saite. See aitab ära hoida nahaprobleeme.

Ära muuda brändi või tüübi oma immuunglobuliini, kui arst on määranud. Kui tuleb muuta marki meditsiin, rääkige oma arstiga enne endale süstida. Veenduge, et mõista juhiseid, kuidas kasutada uut brändi.

Laske Gammagard Vedelik, Gammaked ™, Gamunex®-C või Octagam® brändi saavutada toatemperatuur enne kasutamist.

Et kasutada Gammagard Vedelik, Gammaked ™, Gamunex®-C või Hizentra®

Ravim tuleb manustada kindla ajakava. Kui te unustate annuse või unusta kasutada oma ravimit, pöörduge arsti või apteekriga juhiseid.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke Hizentra® toodet toatemperatuuril, eemal kuumuse ja niiskuse eest, kuni 30 kuud. Hoidke külmumise eest. Kaitske otsese valguse kätte. Hoidke ravimit originaalpakendis, kuni olete valmis seda kasutama.

Hoidke Gamunex®-C toote originaalpakendis ja külmkapis, kuid mitte külmutada.

Õige kasutamine immuunglobuliini

Võite salvestada Gammagard Liquid või Gammaked ™ toode külmkapis või toatemperatuuril. Kontrollige ruut või märgise viaalid aegumispäevade. Hoidke seda originaalpakendis. Mitte külmutada. Räägi oma apteekrit, kui teil on küsimusi ladustamise selle toote kohta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme regulaarsetel visiitidel tahes probleeme, mis võivad olla põhjustatud ravimit. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Patsiendid, kellel on idiopaatiline purpur (ITP), ei tohiks käsitleda koos Gammaked ™ või Gamunex®-C, mis süstitakse naha alla (subkutaanselt). Nii võib suurendada riski, millel on hematoom (kogunemisest verevalum).

See ravim võib põhjustada palavik, külmavärinad, õhetus, peavalu, iiveldus ja oksendamine, eriti kui te saate seda esimest korda või kui te ei ole seda saanud rohkem kui 8 nädalat. Pöörduge arsti või õega kohe, kui teil on mõni neist sümptomitest.

See ravim on valmistatud annetatud inimese verest. Mõned inimese verest tooted on edastatud teatud viirused inimestele, kes on saanud need, kuigi risk on madal. Inimese doonorid ja veri on nii testida viiruste hoida ülekande risk väike. Rääkige oma arstiga seda ohtu, kui olete mures.

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon, kaasa arvatud anafülaksia, mis võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Rääkige oma arstile, kui teil on lööve, sügelus, nõgestõbi, valu rinnus, pearinglus või peapööritus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, suu või pärast seda ravimit. Teatud inimesed, kaasa arvatud IgA (immunoglobuliin) defitsiidi ja vastased antikehad ja ülitundlikkus inimese immunoglobuliini tooteid ei tohiks seda ravimit kasutada.

Pöörduge kohe arsti poole, kui hakkate on kange kael, uimasus, palavik, tugev peavalu, iiveldus või oksendamine, valus silma liigutused või silmade valgustundlikkus. Need võivad olla sümptomid tõsine seisund, mida nimetatakse aseptilise meningiidi sündroom (AMS).

See ravim võib põhjustada verejooksu (hemolüüs) või hemolüütiline aneemia. Rääkige oma arstile, kui teil on mao- või seljavalu, tume uriin, vähenenud urineerimine, hingamisraskused, suurenenud südame löögisagedus, väsimus või kollased silmad või nahk pärast raviks.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Gamunex

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil esineb valu rindkeres, raske, kiire või lärmakas hingamine, mõnikord hingeldus, sinised huuled ja küüned, palavik, kahvatu nahk, suurenenud higistamine, köha, mis võib mõnikord roosa vahutav röga, õhupuudus või jalgade turse ja pahkluude pärast seda ravimit. Need võivad olla sümptomid tõsine kopsuprobleem.

See ravim võib põhjustada vere hüübimist. See on tõenäolisem, kui teil on esinenud vere hüübimise probleemid, südamehaiguste või ateroskleroosi (arterite lubjastumine), või kui te olete ülekaaluline, sisaldavaid ravimeid võtta östrogeeni või peab voodis pikka aega, sest operatsioon või haigus. Pöörduge kohe arsti poole, kui äkki on valu rinnus, õhupuudus, tugev peavalu, jalavalu, või nägemis-, kõne- või jalgsi.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil esineb punast või tumepruun uriini, alaselja või pool valu, äkki kaalutõus, näo, käte või jalgade vähenenud uriinieritus või mingeid probleeme urineerimise pärast saate seda ravimit . Need võivad olla sümptomid tõsine neeruhaigus.

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate seda ravimit. See ravim võib mõjutada tulemusi teatud meditsiiniliste testide.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Gamunex kõrvaltoimed

Gamunex (immuunglobuliini veenisisene)

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Krooniline põletikuline demüeliniseeriv polüradikuloneuropaatia asatiopriin, Imuran, Beetaseron, Gammagard, immuunglobuliini intravenoosne, beeta-1b interferooni

Esmane immuunpuudulikkuse sündroom Gammagard, immuunglobuliini veenisisene, Privigen, Hizentra, Hyqvia, Octagam

Evansi sündroom deksametasooni Decadron, immuunglobuliini veenisisene, Privigen, Dexasone

Idiopaatilise trombotsütopeeniaga prednisooni triamsinolooni, deksametasoon, Decadron, kortisooni