galantamine (suukaudne) ettevaatusabinõud

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja kontrollida soovimatuid tagajärgi.

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida ravimi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on kobrutamisega või lõtv nahk, punased nahakahjustused, raske akne või nahalööve, haavandid või haavandid nahal või palavik või külmavärinad, kui te kasutate seda ravimit.

Galantamiinil võivad põhjustada mao- või seedetrakti probleeme. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on iiveldus, oksendamine, kõhulahtisus, kõhuvalu, isutus või kaalulangus.

Kui te arvate, või keegi teine ​​on manustanud üledoosi galantamine, saada hädaabi korraga. Võttes üledoosi galantamine võib tingida krampe (krambid) või šokk. Mõned märgid šokk on suured pupillid, ebaregulaarne hingamine ja kiire nõrk pulss. Teised üleannustamise nähud on tugev iiveldus ja oksendamine, lihaste nõrkus, oluliselt suurenenud higistamine ja oluliselt suurenenud kasta suud.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab eelkõige nonprescription ravimid, nagu aspiriin ja ravimid söögiisu kontrolli, astma, nohu, köha, heinapalavik, või sinus probleeme.