Fuzeon’iga

Therapeutic Klass: retroviirusevastase ravimi

Kasutab Fuzeon’iga

Farmakoloogilise Klass: HIV fusiooni inhibiitor

Enfuvirtiidi ei ravi või HIV-nakkuse ennetamiseks või AIDS, kuid see aitab hoida HIV paljunemist ja näib aeglustada hävitamine immuunsüsteemi. See võib aidata aeglustada arengut probleeme tavaliselt seotud AIDS või HIV-haigus. Enfuvirtiidi ei lase teil levib HIV teistele inimestele. Inimesed, kes saavad seda ravimit võib jätkata teiste probleemidega seotud tavaliselt AIDS või HIV-haigus.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Ravim on uuritud lastel vanuses 6 kuni 16 aastat vana ja pole põhjust arvata, et mõju on erinev kui see täiskasvanud patsientidel.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed ja see ei pruugi olla teada, kas nad töötavad samal viisil nad noorematel täiskasvanutel.

Enne Kasutades Fuzeon’iga

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

On väga oluline, et te lugeda teavet patsientide ja süsti juhiseid väga hoolikalt. Küsige tervishoiutöötaja kui teil on mingeid küsimusi.

Enfuvirtiidi saab antud tervishoiutöötaja. Kuid ravimeid manustatakse süstina kasutatakse mõnikord kodus. Kui te kasutate enfuvirtiidita kodus, oma tervishoiutöötaja õpetab, kuidas saada ravimit süstimiseks valmis ja kuidas süstid tuleb anda. Ole kindel, et saate aru täpselt, kuidas ravimit süstimiseks valmis ja kuidas ravimit tuleb süstida. Ärge kasutage nõelu ja süstlaid.

Sulle näidatakse keha piirkondades, kus see pauk võib anda. Tavaliselt manustatakse naha alla süstimise teel õlavarre, reie või kõht. Kasutage teist keha pindala iga kord, kui iseenda maha. Jälgi saad anda iga lasku, veendumaks, et pöörata keha piirkondades. Ära anna ennast tulistas lähedal küünarnuki, põlve, kubemesse, madalam või sisemine tuharad, oma naba (naba), või mis tahes nahka, kus sul on mool, arm, sinikas, tätoveeringud või põletada saite.

See ravim on pulber, mis tuleb segada spetsiaalse vedelikuga enne kasutamist. Kasutage steriilset vett, mis oli oma ravimit valmistada seda. Ärge raputage ravimit pärast vee lisamist. Koputage viaali 10 sekundit ja seejärel rulli käte vahel, et vältida vahu teket. Oodake pulbristatud ravim täielikult lahustada vees enne kasutamist. See võib võtta aega kuni 45 minutit. Enne ravimi veenduge, et lahus on selge, värvitu ja ilma mullide.

Pane kasutatud nõelad ja süstlad torkekindlas ühekordselt konteiner, või käsutada nii, nagu teie tervishoiutöötaja.

On oluline võtta enfuvirtiidita osana kombineeritud ravi. Kindlasti võtab kõik ravimid arst on teile määratud, sealhulgas enfuvirtiidita.

Ärge lõpetage ravimi võtmist ilma arstiga kõigepealt.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Õige kasutamine Fuzeon’iga

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Hoida Valmis lahus (veega segatud) külmkapis ja kasutada 24 tunni jooksul.

On väga oluline, et teie arst kontrollib teid regulaarselt külastused.

Sa ei tohi last rinnaga toita, kui teil on HIV või AIDS, sest siis võib anda infektsioon lapsele rinnapiima kaudu.

See ravim ei lase teil andes HIV teie partner seksi ajal. Veenduge, et mõista ja praktiseerida turvaseksi, isegi siis, kui teie partner on ka HIV. Ärge jagage nõelu kellelegi.

See ravim võib põhjustada ägeda allergilise reaktsiooni mõnedel patsientidel. Lõpetage selle ravimi võtmist ja pöörduge kohe oma arsti poole, kui märkate köha, raskenenud hingamine, palavik, nahalööve või ebatavaline väsimus või nõrkus.

See ravim võib suurendada võimalus bakteriaalne kopsupõletik mõnedel patsientidel. Lõpetage selle ravimi võtmist ja pöörduge kohe oma arsti poole, kui märkate köha palavikuga; hingamisraskused; kiire hingamine või õhupuudus.

See ravim võib põhjustada reaktsioone kohas kehal, kus seda süstida. Peaaegu kõik inimesed saavad süstekoha reaktsioonid enfuvirtiidita. Need reaktsioonid haiget ja kiheluse ja nad on tavaliselt kerged kuni mõõdukad, kuid võib mõnikord olla raske. Need reaktsioonid üldiselt juhtuda esimese nädala jooksul ravi ja tavaliselt juhtub jälle nagu te hoida, kasutades enfuvirtiidita. Kui süstekoha sõlmed äravoolu mäda või põhjustada punetust, mis levib või triibud on alad, või olete mures reaktsioon sul on, helistada arstile.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Fuzeon’iga

Mõned inimesed, kes on kasutanud Biojector® 2000 süstida seda ravimit on olnud pildistamise närvivalu ja pakitsus mis kestab kuni 6 kuud, kui süstitakse lähedal suur närvide või lähedal liigesed, või oli verejooks, verevalum või tükid. Küsi oma arstilt selle kohta, kui olete mures, enne kui seadet kasutada.

See ravim võib põhjustada pearinglust. Vältida sõidu masinatega, või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole tähelepanelik.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Fuzeon’iga kõrvaltoimed

Fuzeon’iga (enfuvirtiidita)

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

HIV-nakkus Truvada’na Atripla’ga, Stribild, Vireadile, Norvir, Complera, Prezistaga, lamivudiin, Isentressis abakaviiri, tenofoviiri Kaletra raltegraviir Epivir’iga, ritonaviir, Epzicom, Sustivaga, efavirens, Viramune’i, Reyatazile, darunavir atasanaviirist, emtritsitabiini nevirapiinita, Ziagen