fusilev

Therapeutic Klass: Metotreksaadil Rescue

Kasutab Fusilev

Levoleucovorin süstimist kasutatakse ka kombinatsioonis 5-fluorouratsiili (Adrucil®) leevendamiseks ja sümptomite vältimiseks kaugelearenenud metastaatilise (vähk, mis on juba levinud) käär- ja pärasoole.

See ravim on anda ainult või otsese järelevalve all arst.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju levoleucovorin süsti noorematele lastele 6-aastane. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud seost vanuse mõju levoleucovorin süsti ei ole läbi viidud eakatel patsientidel luuvähk. Siiski ei ole geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme on dokumenteeritud kuupäeva.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga Fusilev® eakatel patsientidel kaugelearenenud kolorektaalse vähi.

Enne Kasutades Fusilev

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma tihedalt veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vere- ja uriinianalüüsid on vaja kontrollida soovimatuid tagajärgi.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab 5-fluorouratsiili (Adrucil®) ja kombinatsioon trimetoprim ja sulfametoksasool (Bactrim®, Septra®). Kasutades mõnda nendest ravimitest koos levoleucovorin suurendab riski tõsiseid kõrvaltoimeid ..

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Õige kasutamine Fusilev

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Pärasoolevähi Avastin, Xelodas fluorouratsiili, kapetsitabiini, leukovoriinhapet bevatsizumab oksaliplatiini, Erbitux

Metotreksaat Rescue leukovoriinhapet, levoleucovorin kaltsiumi, Wellcovorin

Metotreksaat üleannustamine leukovoriinile, levoleucovorin kaltsiumi, Wellcovorin glükarpidaas Voraxazes

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Fusilev

Fusilev kõrvaltoimed

Fusilev (levoleucovorin kaltsium)