fusepaq fanatrex

Therapeutic Klass: Krambivastase

Kasutab FusePaq Fanatrex

Keemiline Klass: Gamma-aminovõihape (klass)

Gabapentiin kasutatakse ka täiskasvanutel hallata seisund, mida nimetatakse postherpetic neuralgia, mis on valu, mis tekib pärast vöötohatis.

Gabapentiinvesinikkloriid töötab aju krampide vältimiseks ja valu teatud tingimustes närvisüsteemis. Seda ei kasutata tavapärase valu põhjustanud väiksemaid vigastusi või artriit. Gabapentiinvesinikkloriid on krambivastane.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi see kasutamine ei kuulu toote märgistamist, gabapentiin kasutatakse teatud patsientidel järgmiste meditsiiniline seisund

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades FusePaq Fanatrex

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga gabapentiin raviks partsiaalsed lastel. Kuid ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud lastel alla 3-aastastele.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju gabapentiin raviks postherpetic neuralgia lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga gabapentiin eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus olla soovimatuid tagajärgi (nt probleeme tasakaalu või kõndimine, turse jalgadest) ja vanusega seotud probleeme neerudega, mis võib vajada ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide gabapentiin.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad gabapentiin. See ei pruugi olla omased FusePaq Fanatrex. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

See ravim on kaasas ravimi juhendis. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Kui kasutate Gralise® tabletid

Patsientidel, kellel on epilepsia, kes võtavad gabapentiin kolm korda päevas, ei võimalda rohkem kui 12 tundi vahelt mingit 2 annust. Ravim toimib paremini kui pidev summa on veres.

Neurontiin® kapslid, tabletid ja lahust võib võtta koos toiduga või ilma.

Sul võib murda viskas Neurontin tabletti kaks tükki, kuid veenduge, et te kasutate teisel poolel tablett järgmise annuse. Ärge kasutage pool tabletti, kui terve tablett on lõigatud või murtud 28 päeva pärast. Küsige oma arsti või apteekriga, kui teil on mingeid küsimusi.

Neelake kapsel alla tervelt koos rohke veega. Ärge avage, purustage ega närige.

Mõõda suukaudsete vedelate kasutades märgistatud mõõtelusikas, süstla või meditsiini tassi. Keskmine leibkond tl tohi omada õigust koguse vedelikuga.

Õige kasutamine gabapentiini

Kui te võtate antatsiidkoostist, mis sisaldab alumiiniumi või magneesiumi, oodake vähemalt 2 tundi enne gabapentiin. Mõned näited nende antatsiidid on Di-Gel®, Gaviscon®, Gelusil®, Maalox® ja Mylanta®.

Kasutage ainult brändi seda ravimit arsti määratud. Erinevat marki ei pruugi samamoodi.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal FusePaq Fanatrex

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Sa peaksid säilitama Neurontin vedelat külmkapis. Mitte külmutada.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused, eriti esimese paari kuu jooksul, kui teil on epilepsia. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta.

Need võivad olla põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, mis võivad hõlmata mitmeid organeid, näiteks maksa või neerusid. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on rohkem kui üks järgmistest sümptomitest: palavik, lööve, paistetus, valus, või pakkumuse lümfisõlmede suurenemine kaelal, kaenlaalustes või kubeme piirkonnas, ebatavaline veritsus või verevalumid või kollased silmad või nahka.

Gabapentiinvesinikkloriid võib põhjustada nägemishäireid, kohmakus, tasakaaluhäired, pearinglus, uimasus, unisus, või häda mõtlemist. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole tähelepanelik, hästi koordineeritud, või ei suuda mõelda ega näe hästi. Kui need kõrvaltoimed on eriti häiriv, pöörduge oma arsti poole.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel tuleb erutatud, ärritatud või näidata teistele ebanormaalne käitumine, nagu tunne kurbust või lootusetust, saada ärritunud kergesti või närvilisus, rahutus, või vaenulik. See võib põhjustada ka mõned inimesed on enesetapumõtted ja tendentsid või saada rohkem alla surutud. Kui teil, teie laps või teie hooldaja neid märkate kõrvaltoimeid, rääkige sellest kohe oma arstile.

Ravim suurendab alkoholi mõju ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinanohu, allergia, või nohu, rahustid, rahustid või unerohud, retsepti valuvaigisteid või narkootikumid, muid ravimeid krampide (nt barbituraadid), lihaslõõgastid või anesteetikumid, sh mõned anesteetikumidele. Pöörduge arsti või hambaarsti Enne ükskõik millise eespool ajal teie või teie laps kasutate gabapentiin.

FusePaq Fanatrex kõrvaltoimed

gabapentiin

Ärge lõpetage gabapentiin ilma arstiga. Peatumine ravimi äkki võib põhjustada krampe. Arst võib teie või teie laps järk-järgult vähendada võtate enne ravi täielikult.

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate seda ravimit. See ravim võib mõjutada tulemusi teatud meditsiiniliste testide.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Postherpeetiline neuralgia gabapentiin, Lyrica Neurontini, lidokaiini aktuaalne, pregabaliini Lidoderm, Gralise, Horizant kapsaitsiin aktuaalne, Zostrix, Trixaicin

Epilepsia Gabapentiini Lyrica, Neurontini, Lamictal Depakote, Keppra, lamotrigiini, levetiratsetaami, Dilantin, karbamasepiin, TegretolTM, divalproeksnaatriumile