fumitory

Ühine nimed: fumitory ka tuntakse ühise fumitory ja maa suitsu.

Efektiivsus-ohutuse hinnangud

Oo … Etno või muud tõendid efektiivsuse kohta.

ohutus hinnangud

Fumitory on üheaastane taim on mõnevõrra varieeruv omadusi, sageli meenutab bush, vaid ka kasvav madala, tagumisel põõsa. See on hall, märkis lehed, kaugusel, anda taim Hapsottava välimus suitsu (seega üldnimetus). Roosa-lilla lill õitseb kevadel. Õistaim (õhust osad) on traditsiooniliselt kasutatud ravimtaimena. Ronida fumitory või Allegheny viinapuu on Põhja-Ameerika taim teise perekonda (Adlumia). Mitmed perekondadest perekond on levinud Lõuna-Aafrikas.

Fumitory on tuntud juba antiikajast ja oli kirjeldatud taimsed keskajast. Fumitory on peamiselt Vahemere perekonnast, mis kord oli kasutatud tervendavalt. Traditsiooniline ettevalmistamisel osalenud väljendades mahla ja selle aurustamiseks. In traditsioonilise meditsiini, taim on kasutatud raviks ekseem ja muud dermatoloogilised tingimused. Seda on kasutatud lahtistina ja diureetikum. Fumaria liikide kasutatakse türgi rahvameditsiinis kui vere puhastaja ja allergiavastane aine.

Fumitory on pikk ajalugu kasutamine traditsioonilise meditsiini ja on uuritud selle terapeutiline potentsiaal juhtimise südame-veresoonkonna ja sapiteede häired ja psoriaasi. Piiratud andmed näitavad, et fumitory võib olla südame-veresoonkonna kasu, kuid ei ole kliinilisi andmeid selle väite. Fumaria väljavõtete ka võivad olla kasulikud haldamise haigusseisundid hepatobiliaarsel põletikud. F. officinalis on kinnitatud Saksamaal colicky valu mõjutavad sapipõie ja sapiteede koos seedetraktis. F. officinalis on kinnitatud Saksamaal colicky valu mõjutavad sapipõie ja sapiteede lisaks seedetraktis. Fumaar- estrid on kasutatud nii ravi psoriaasi ligi 30 aastat, ja seal on uus huvi selle valdkonna dermatoloogide poolt. Research selgub ka, ei ole kliinilisi andmeid kasutamise kohta fumitory diabeedi, kuigi seal on 1 loomuuringutega näitab oma potentsiaali kasutamiseks alandades glükoosisisaldust.

Puudub hästi dokumenteeritud.

Puudub hästi dokumenteeritud.

Kuna puudus farmakoloogiline ja mürgisuse andmed selle taime, vältige fumitory raseduse ja imetamise ajal.

Puudub hästi dokumenteeritud.

In 1 kliinilist uuringut, kõrvaltoimeid tekkis kuni 69% patsientidest, kellel GI pretensiooni (56%) ja loputusvesi (31%) on kõige tavalisemad sümptomid.

Fumitory ei seostata kliiniliselt olulist toksilisust, kuid suuri koguseid teisi pereliikmed on põhjustanud surmaga lõppeva.

viited